Yaşam Setlerinin En Güzelleri Bessons Home’da!


Salon ve oturma odalarının zarif ve modern görüntüsü için tasarlanan birbirinden farklı mobilyalar bulunur. Koltuk takımları, bir salonun şık gözükmesini sağlayan en önemli faktörler arasında yer alır. Çağımızda yüzlerce farklı tasarımda koltuk modeli bulunması sebebiyle fazlaca geniş bir müşterileri bulunur. Koltuk takımlarının en önemli özelliklerinden biri, kumaş dokusudur. Leke tutmaz ve kolay silinen kumaş dokularına sahip olan ürünler kullanım açısından oldukça avantajlıdır. Sırt minderleri veya küçük yastıklı modeller arasında spor ve klasik tarzlar da mevcuttur. Nubuk, kadife, keten ve deri gibi oldukça çeşitli bir kumaş yelpazesine sahip olan koltuk takımı modelleri hem çocuklu aileler hem de yalnız yaşayan bireyler için ideal seçimler arasında yer alır. Ağırlıklı olarak küçük odalarda tercih edilen köşe takımı çeşitleri farklı uzunluklara göre tasarlanır. Alanınızın ölçülerine uygun bir köşe koltuk rahatlıkla bulabilirsiniz. Bir kısmı uzun bir kısmı ise daha kısa olarak tasarlanan modellerin bazılarında sandık özelliği ve yatak olma özelliği bulunur. Sık sık misafir ağırlayan kişiler için yatak özelliği bulunan modeller oldukça avantajlıdır. Üstelik son dönemlerde oturma grubu ve diğer modellerde sıkça tercih edilen sıfır makas özelliği sayesinde ürünü olduğu yerde yatak haline çevirme şansınız bulunur. Bessons Home, evlerin çağdaş ve zarif bir görünüme kavuşması için gerekli olan mobilya ürünlerinin tamamına müşteriler ile buluşturur. Ayrıca uygun fiyat ve ekstra avantajlarla istediğiniz ürüne sahip olabilirsiniz.


Her Eve Uygun Wood’n Love Salon Setleri


Salon takımı çeşitlerine göz attığınızda farklı özelliklere sahip olan pek çok seçenek görebilirsiniz. Evin büyüklüğü, kişisel zevkleriniz ve mevcut eşyalarınıza göre seçenekler arasında seçim yapabilirsiniz. Kanepe çeşitleri özellikle küçük odaların ve genç odalarının vazgeçilmezidir. Günümüzde salonlarda da yoğun olarak kullanıldığı bilinir. Açılıp kapanma ve sandık gibi detayların bulunması çekyat modellerinin tercih edilme sebeplerinin başında yer alır. Koltuk modelleri arasında üçlü ve ikili olarak tabir edilen iki adet büyük koltuk vardır. Ayrıca her takımın içerisinde toplamda iki adet tekli koltuk bulunur. Bazı takımlarda bu sayı teke iner. Takım halinde satın alabileceğiniz bu ürünleri tek parça olarak da alabilirsiniz. Köşe koltuk takımı modellerine de isteğe bağlı olarak tekli koltuklardan ilave edebilirsiniz. Salonunuzun büyüklüğüne göre kullanacağınız takımın ebatlarını veya koltukların sayısını belirleyebilirsiniz. Salon dekorasyonu için tasarlanan ürünlerle odanıza hareketlilik kazandırabilir, farklı bir görünüm oluşturabilirsiniz. Avize, tablo veya vazo gibi aksesuarlar arasında mobilyalarınıza göre bir seçim yaparak odanızı şık bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Dekoratif salon aksesuarları arasında araştırma yaparken sıra dışı ve oldukça iddialı tasarımlara rastlayabilirsiniz. Son dönemlerde ahşap aksesuarlar hem spor hem de klasik tarzlarıyla her ortamda sıkça tercih edilir. Üstelik temizlik ve bakımının da kolay olması müşteriler için büyük bir avantaj oluşturur. Oturma odası için tasarlanan takımların her parçasında farklı renk uygulaması yapılabilir. Takımlarda bulunan ikili koltuk çeşitleri günümüzde yerini üçlü koltuğa bırakır. Özellikle misafir ağırlamak açısından daha kullanışlı olduğu düşünülen üçlü koltuklar, takımlarda yerini alır. Salon ve oturma odaları için tasarlanan takımlarda metalik veya ahşap detaylar vardır. Bu detaylar halı ve perde gibi parçalarla uyumlu bir hale getirilerek ortama modern bir hava kazandırılır. Gelişen teknolojinin bütün özelliklerinin yansıtıldığı salon koltuk takımı modellerinin kalitesi ve dayanıklılığı üretim aşamasında kullanılan materyallerle doğru orantılıdır. En avantajlı imkanlarla salon takımı modelleri müşterilerin beğenisine sunulur. Bessons Home'u takip ederek koltuk takımı kampanya ve indirimlerinden faydalanabilirsiniz.


En Uygun Yaşam Setleri Fiyatları Bessons Home’da


Modern koltuk takımları modanın yenilikleriyle harmanlanarak tasarlanır. Her yaş kesiminin zevkine hitap eden oldukça geniş bir yelpaze vardır. Ev mobilyası ürünleri arasında farklı seçenekler bulunur. Yataklı kanepe çeşitleri düz renk skalasının haricinde çiçekli veya sportif desenlere sahip kumaş skalasında da müşterileri beğenisine sunulur. Renk çaprazlaması yaparak veya zıt renkleri bir arada kullanarak farklı bir konsept oluşturabilirsiniz. Oturma grubu fiyatları için araştırma yaparken bazı detayları ön planda tutarak alanınız için en doğru seçimi yapabilirsiniz. Fiyatlar modellerin kalitesine, ayrıntılarına ve kumaş dokularına göre değişiklik gösterebilir. Uygun fiyatlara sahip olan modelleri bir arada inceleyerek seçimlerinizi yapabilirsiniz. Salon takımı fiyatları ile diğer modeller arasında değişiklikler olabilir. Klasik tarzda tasarlanan modellerle spor tarzda tasarlanan modellerin fiyat aralıkları farklıdır. Son dönemlerde yoğun rağbet gören deri koltuk çeşitleri sadece evlerde değil iş yerlerinde de sıkça tercih edilir. Silinebilir özelliği bulunan bu koltuklar şık görünümleriyle göz doldurur. Renk skalası arasında ilk tercihlerden biri olan kırmızı koltuk takımı çeşitleri canlı rengiyle ortamlarda farklı bir hava yaratır. Beyaz veya siyah renkler ile kombinlenen bu takımlarla evlerinizde arzu ettiğiniz şık görünüme kavuşabilirsiniz. Gösteriş seven kişilerin yoğun ilgi gösterdiği mor koltuk takımı modelleri özellikle aydınlık ortamlarda kullanıma uygundur. Her takımda farklı tarzlarda bulunan berjer koltuk çeşitleri salon harici odalarda da kullanılabilir. Takım halinde satılabilen bu ürünlerin tekli fiyatları farklı şekilde belirlenir. Çoğunlukla koltuk takımıyla birlikte tercih edilen salon masa sandalye takımları beyaz, bej, kahverengi veya siyah ahşap malzemelerle dizayn edildikleri gibi ayak kısımları metal şeklinde tasarlananlar da vardır. Kullanım alanı ve eşyalarınızı ön planda tutarak en doğru seçimi yapabilirsiniz.


Salon Mobilyaları Avantajlı Fiyatlarla Wood’n Love’da


Bessons Home, evlerin şık görünmesi için tasarlanan bütün mobilyaları müşterilerin beğenisine sunar. Salon TV üniteleri, duvara monte edilen televizyonlar için de kullanıma uygundur. Genelde duvara monte edilen televizyonlara yönelik tasarlanan TV ünitesi çeşitleri sehpa şeklinde üretilir. Bazı modellerde duvara raf gibi ekstra detaylar bulunur. İndirimli koltuk takımları için araştırma yaparken müşteriler, salonlar için üretilen diğer ürünlere de göz atarlar. Özellikle ortamın şıklığını ikiye katladığı düşünülen salon orta sehpa çeşitleri geniş yüzölçümüne sahip olan mekanlar için oldukça uygundur. Cam, kumaş veya farklı materyaller kullanılarak tasarlanan ürünlerin kalitesi uzun süreli kullanım açısından büyük önem taşır. Salon üniteleri arasında seçim yaparken televizyonun boyutunu ön planda tutmak gerekir. Raf, dolap ve çekmece detaylarının bulunduğu Salon TV ünitesi modelleri fazla eşyaları saklamak için de oldukça idealdir. Bazı modellerin dolapları cam şeklinde tasarlanır. Bu tarz dolapların içerisine biblo, çerçeve ve kitap gibi ürünler koyarak hareketli bir görünümde olmasını sağlayabilirsiniz. Salon sehpası çeşitleri arasında zigon olarak bilinen üçlü ve dörtlü gibi çok adetli sehpa modelleri bulunur. Ayrıca son dönemlerde zigon sehpadan biraz daha büyük olan ve yan sehpa olarak nitelendirilen modeller de oldukça popülerdir. Sehpa, ünite ve avize gibi ufak mobilyalar ortamı hareketlendiren ürünler olduğundan dolayı şık görünümde büyük rol oynar. Uzun yıllardır sıkça tercih edilen ahşap koltuk takımı çeşitleri, mobilyada spor tarzdan vazgeçemeyenlerin ilk seçimlerinden biridir. Modern ceviz mobilyadan üretilen modellerde koyu ceviz ve açık ceviz gibi seçenekler bulunur. Bessons Home aracılığıyla kampanyalı yaşam setlerine hemen ulaşabilirsiniz.


Yaşam Alanlarını Değiştiren Salon Takımlarının Önemi


Mobilya takımları arasında salonlarınızın nasıl gözüktüğü ve gelecek olan misafirlerinizi ağırlamakta rolü olan salon takımları yeni evlenecek olan çiftlerin veya takımlarını değiştirmek isteyen ailelerin ortak noktasıdır. Dekorasyon açısından ilk sıralarda bulunan salon takımları şık ve konforlu tasarımları ile gösterişli salonlarda göz kamaştırmaktadır. Salon takımlarının diğer takımlara olan uyumu da artı bir özelliğidir. Takımı salonunuzun uygun bir yerine yerleştirdiğinizde evinizin ne kadar güzel olduğunun farkına varacaksınız. Estetik bakımdan farklı bir yere sahip olan salon takımları her eve göre farklı modelleri bulunmaktadır.


Salonlarda Hangi Yaşam Setleri Kullanılmalıdır?


Birçok desen, renk ve model seçenekleri sunan yataklı ve lüks salon takımları evinizin uyum sürecine göre seçim yapmanızda farklılıklar göstermektedir. Standart salon takımların demode olması modern salon takımlara olan talebin artmasına sebep olmuştur.

Modern salon takımlarının kalite ve kullanışlılık faktörleri ile bilinmesinden dolayı diğer takımlara göre daha cazip gelmektedir. Salon takımının hangi rengin daha hoş durduğu veya ne tür takımın evinize yakıştığına dair bir fikriniz yoksa Bessons Home’a bir göz gezdirerek bilgi ve düşüncelerinizi olumlu yönde etkileyecek takımlar ile buluşabilirsiniz. Geniş bir salonunuz varsa şık modern bir takımla süsleyerek estetik harikası bir görünüm çizebilirsiniz. Salon takımlarına birkaç yan aksesuar ekleyerek takımınızı zenginleştirebilirsiniz.


Salonların Modayla Buluşan Yüzü Wood'n Love Yaşam Setleri


Her geçen gün yenilenen yüzleri ile piyasada bulunan salon takımları modaya ayak uydurmada da emin adımlarla yürümektedir. Bugün çıkan bir modelin dünkü modelleri geride bırakmasından dolayı salon takımları her zaman değişim döngüsü içindedir. Siz de bu değişimlere tanıklık etmek ve değişimleri evlerinize taşıyarak çağa uyum sağlamak istiyorsanız adresi veriyoruz Bessons Home…


Klasik takımların her evde bulunması ve hep aynı modelleri gördüğümüzden bu takımlar sizlere çekici gelmemektedir. Çekiciliği yakalamak ve göz alıcı tasarımları modayla birleştiren bir takım arıyorsanız bizi ziyaret etmeniz yeterlidir. Salon takımlarındaki devrimi bizimle birlikte yaşamanızı tavsiye ederek hem yatak olma özelliğine sahip yataklı salon takımlarımızı görmenizi bekliyoruz. Tercih seçiminde kendi evimize verdiğimiz değeri size de vererek yardımcı olmakta, satın alma aşamasında kolaylıklar sağlamaktayız.


Evlerinizdeki tüm dekorasyonunun yönünü belirlemede öncülük eden modern ve avangard salon takımlarında yapacağınız tercih bu durumda önem taşır. Bu takımlara göre diğer takımlarında ayak uydurmasına çaba sarf ettiğinizden yapacağınızı ilk tercih buna bağlıdır.  


Modern Yaşam Setleri ve Salon Takımları Bessons Home’da


Özellikle yeni evlenen çiftlerin ilk zamanlarda evlerine ne kadar düşkün oldukları bilinir. Bu durumda seçim yapacağı salon takımları için birçok araştırma ve kaliteli takım arayışına düşmektedir.  Modern salon takımlarının bol çeşit zenginliğini sizlere sunan Bessons Home’u şimdi keşfedin. Modern dünyamızın modern takımlarını Bessons Home’da bulacağınıza emin olabilir ve hayalinizdeki tasarımları bizim sayemizde kavuşarak evlerinizde modern salon takımlarınızı rahatça kullanabilirsiniz.


Birbirinden Trend Modern Koltuk Takımları Wood’n Love Ayrıcalığıyla


Salonların baş tacı olan koltuk takımları, rahatlığın ve konforun, şıklık ve estetik güzellikle dengeli bir şekilde birleştirilmesiyle ortaya çıkar. Yüzlerce farklı tasarım ve modern görünümlü koltuk takımı modeli bulabileceğimiz sitemizde, 2022 yılında da yine hayallerinizdeki yaşam alanını tasarlamaya devam ediyoruz. Oturma odasını yeniden dekore etmek isteyenler veya yeni evlenecek çiftlere özel kampanyalarımızla hayallerinizi gerçekleştiriyoruz. Farklı tarzdaki koltuk takımı modelleri ile evinizi hayallerinizdeki gibi dekore edebilir ve tarzınızı evinizde yansıtabilirsiniz. En trend 2022 koltuk takımı modelleri ile evinizin tarzına tarz katabilirsiniz.


Oturma grubu takımlarımız üçlü koltuk, ikili koltuk ve berjerden oluşmaktadır. Salonunuzun mobilyalarını tasarlarken modern koltuk takımlarımızla istediğiniz parçaları seçebilirsiniz. Yataklı, bazalı, açılan, usb girişli kanepelerimizi tercih edebileceğiniz gibi kumaş ve renk seçimlerinizi de kendi isteğinize göre tercih edebilirsiniz. Konforlu ve tarzınıza uygun en iyi koltuk takımı modelleri için Bessons Home yaşam setlerini inceleyin.


Son yılların en çok tercih edilen tarzından biri olan ve modası geçmeyen zamansız parçalar chester koltuk takımı modelleri bu yıl da beğeni toplamaktadır. El işçiliği ile hazırlanan chester kanepeler zerafeti ile 2022 yılında da en çok beğenilen mobilya modellerinin arasındadır. Chester salon takımlarında şıklığı tamamlayan tekli berjer koltuklar ile de çarpıcı kombinler yapabilirsiniz.


Koltuk Takımı Modelleri ve Fiyatları Nelerdir


Koltuk takımları kategorimizde; chester koltuk takımları, modern koltuk takımları, avangart koltuk takımları ve art deco koltuk takımı modellerini de bulabilirsiniz. Luxury mobilya tercih etmek isteyenler özellikle Avangard koltuk takımı modellerimizi inceleyebilir. Yaşam alanlarınızda istediğiniz tarzda konforu ve estetiği bir araya getiren birbirinden şık koltuk takımı seçenekleri mimarlarımız ve tasarım ekibimizce tasarlanmıştır.

Uygun fiyatlı koltuk takımları da bulabileceğiniz salon takımlarımızda her bütçeye uygun model bulunmaktadır. Müşteri memnuniyetine verdiğimiz sonsuz önem ile 15 günde koşulsuz iade seçeneğini de değerlendirebilirsiniz.


Yaşam Seti Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler


Koltuk takımı almadan öncelik tasarıma karar vermektir. Modern koltuk takımı, avangart, chester, klasik ya da country tarzı. Tasarımına karar vererek alacağınız koltuk takımları, evlerde en çok vakit geçirilen alanlardır. Uzun yıllar boyu keyifli ve huzurla kullanacağınız koltuk takımlarını seçerken koltuğun sağlamlığı çok önemlidir. Bessons Home ile kaliteli mobilya kalitesine ulaşabilir ve garantili koltuk takımı modellerini uzun yıllar boyunca güvenle kullanabilirsiniz. 


Koltuk takımı seçiminde önemli diğer bir konu da kumaş kalitesidir. Koltuğun derisi olan kumaşlar, kolay temizlenebilir ve silinebilir kalitede olmalıdır ki uzun yıllar koltuğunuzu yıpranmadan kullanabilmelisiniz. Pek çok koltuk takımı çeşidi ile Wood’n Love en kaliteli kumaşlarla üretilmiş birinci sınıf koltuk takımı ve yaşam setlerini sizin için hizmete sunmaktadır. Koltuk takımı fiyatları da koltuk takımı alırken dikkat edilmesi gereken önemli noktalardandır. Bessons Home olarak sizleri uygun fiyat, yüksek kalite prensibi ile buluşturuyoruz. Her bütçeye uygun yaşam setleri arasından size ve bütçenize en uygun koltuk takımı modeline kolayca karar verebilirsiniz. Koltuk takımını koyacağınız oda ile koltuk takımının ölçüsü uyumlu olmalıdır. Koltuk takımı odanıza küçük veya büyük geldiğinde hayallerinizdeki gibi bir görünüme sahip olamazsınız. Odanız dar kalırsa hareket kabiliyetinizi engelleyebilir. İki tane üçlü ve bir tane tekli en çok tercih edilen koltuk takımı parçalarıdır. Fakat takımlarda bulunan koltuklar ayrı ayrı da satılabilmektedir. Böylelikle farklı parçaları takım haline getirerek istediğiniz gibi kullanabilirsiniz.


Hem Kaliteli ve Hem Ucuz Koltuk Takımları Bessons Home’da


Oturma gruplarına ek olarak kullanıma sunulan çay seti koltuk takımları, genel itibariyle mini bir kanepe ve iki minik berjerden oluşur. Çay saatlerinizi daha keyifli geçirmeniz için tasarlanan bu mini oturma grupları, dekorasyonunuza hoşluk katarken size rahat bir oturma alanı sunar. Ebatları diğer koltuklara göre oldukça küçük olduğu için evinizde çok fazla yer kaplamaz. Mini koltuk takımları tüm bunların yanında rahat bir oturma düzenine sahiptir. Koltuk takımları arasından evinizin dekorasyonuna uygun tasarımları ve renkleri kolayca bulabilir, evinizde kendiniz ve sevdikleriniz için güzel bir sohbet köşesi hazırlayabilirsiniz. Bu tarz küçük oturma gruplarını dilerseniz çalışma odanızın bir köşesinde kullanabileceğiniz gibi mutfağınızda da değerlendirebilirsiniz. Kış bahçeleri de çay seti oturma grupları için oldukça ideal mekânlardır. Geniş salonlarda standart oturma gruplarını ve yemek takımlarını yerleştirdikten sonra boş kalan bir alanı koltuk takımı ile değerlendirebilirsiniz. Böylece salonunuzun her köşesini değerlendirmiş olup evinizin dekorasyonuna da katkı sağlarsınız. Koltuk takımları tıpkı klasik oturma grupları gibi pek çok farklı kumaşla üretilir. Nubuk, süet, keten, tay tüyü ve deri kumaşlar en çok öne çıkan kumaşlar arasında yerini alır. Mini koltuk takımınızı balkonunuzda veya mutfağınızda kullanmayı düşünüyorsanız nubuk kumaşlar oldukça kullanışlı olacaktır. Nubuk kumaşın kolay silinebilir yüzeyi bu tarz alanlarda koltuklarınızın temizliğinde size büyük bir kolaylık sağlar. İç dekorasyonunuz için tercih etmek istiyorsanız, o halde diğer koltuklarınızın kumaşları ile benzer niteliğe sahip olan kumaş modellerini tercih edebilirsiniz. 


Wood’n Love Farkıyla Klasik Koltuk Takımı Modelleri


Klasik ev dekorasyonunda, salon mobilyaları önemli bir yere sahiptir. Bu dekorasyon için kullanmanız gereken temel parça ise klasik koltuk takımlarıdır. Evinizde veya salonunuzda klasik bir görünüm yaratmak istiyorsanız bu durumda klasik mobilyalara yönelmeniz gerekir. Klasik dekorasyonda modern, spor veya L koltuk takımlarının tercih edilmemesi tavsiye edilir. Klasik görünümün en gözde temsilcileri olan klasik koltuk takımları bu dekorasyon fikrinin ana merkezinde yer alır. Klasik koltuk takımları tasarım olarak daha ağır modellerden oluşur. Varaklar, oymalı işlemeler, kadife kumaşlar bu koltuk takımlarında en çok aranan özelliklerdir. Tüm bunların yanında son zamanlarda klasik mobilya severler modern ve klasiğin birleşimi olarak tasarlanan mobilyaları daha çok tercih etmeye başladılar. Klasik takımlarda modern algının yakalanmasında en büyük pay ise kullanılan renklerdir. Fildişi, lacivert ve zümrüt yeşili renkler klasik mobilyalarda daha modern bir hava yaratır. Siz de salonunuzda oluşturmak istediğiniz algı doğrultusunda onlarca farklı klasik oturma grubu içinden dilediğiniz ürünü seçebilir, Bessons Home üzerinden kolay ve hızlı bir şekilde alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Klasik koltuk takımı modelleri pek çok farklı marka tarafından farklı tasarımlarda üretilir. Onlarca seçeneği aynı anda görüntüleyerek aklınızda olan modeli kolayca bulabilirsiniz. Klasik salon dekorasyonunuzu tamamlarken halı, perde ve avize seçimlerinizde de klasik tarza yönelik ürünleri tercih ederek arzu ettiğiniz görünümü yakalayabilirsiniz. 


Eski Koltuklara Yaşam Setlerinde Yer Vermenin Yolları Nelerdir


Eski görünüm tarzına sahip olan dekorasyonlarda genellikle canlı renkler tercih edilir. Birçok renk geçişinin sağlandığı bu tarz dekorasyonlara koltuk takımı seçmek de oldukça önemli bir yere sahiptir. Siz her ne kadar eski görünüm dekorasyon ürünlerine evinizde kullansanız da doğru bir koltuk takımı seçilmediği takdirde tam anlamıyla istediğiniz görünümü yakalamanız oldukça zordur. Eski görünüm tasarımın en güzel yanlarından biri ise geleneksel ve modernin bir arada kullanılabilmesidir. Bu da sizin işinizi fazlasıyla kolaylaştıran bir durumdur. Evinizin genelinde veya oturma alanınızda eski görünüm havayı hakim kılmak için çeşitli eski objeler kullanabilir ve daha modern tarzlı renkli bir oturma grubunu dekorasyonunuza dahil edebilirsiniz. Canlı renklerin bir arada kullanıldığı oturma grupları eski görünüm tarza uygun ürünlerdir. Tasarımsal çizgileriyle eskiyi andıran koltuk takımlarında kullanılan canlı renkler eski görünüm görünüm için ideal modellerdir. Çeşitli renk kombinasyonlarının yer aldığı takımlar aynı zamanda sezonun moda renklerine de uygundur. Bessons Home’da yer alan Wood’n Love yaşam setleri ile evinizi baştan yaratabilirsiniz.