Çok Amaçlı Dolaplar

Her Amaca Uygun Çok Amaçlı Dolap Modelleri Bessons Home’da!


Yaşam alanlarının en önemli ihtiyaçlarından biri de dolaplardır. Dolaplar, pek çok çeşidiyle evlerin farklı noktalarına konumlanır. Çok amaçlı dolap modelleri de dolap çeşitlerinin en işlevlileri olarak karşımıza çıkmaktadır. Salon, mutfak ya oturma odası gibi önemli mekanlarda dolapların etkisi büyüktür. Çok amaçlı dolapların kullanımı; yaşam alanlarının düzenlenmesi, eşyaların saklanması, düzgün bir şekilde dizilmesi, fazlalıkların gizlenmesi gibi pek çok işlevle karşımıza çıkar. Farklı tasarımları ve işlevsel olmalarıyla tercih edilir. Salonlarda, bardak ve tabakları, göz önünde olması istenmeyen ama ihtiyaç halinde hemen ulaşılması gereken eşyaları, DVD gibi ürünleri çok amaçlı dolaplarda muhafaza edebiliriz. Banyolarda, tuvalet kağıtlarını, kişisel bakım ürünlerini ve havluları çok amaçlı dolaplara yerleştirerek düzenli bir görünüm yakalayabiliriz. Yatak odalarında, tüm giyim eşyalarının düzenlenmesi, aksesuarların saklanması ve ayakkabıların yerleştirilmesi gibi görevleri de çok amaçlı dolap modelleri yerine getirebilir. Mutfakların ise en büyük kurtarıcısı elbette ki çok amaçlı dolaplardır. Tüm mutfak ürünlerinin yanında gıdaları da çok amaçlı dolaplara yerleştirerek kiler işlevi görmesini sağlayabiliriz.


Çok amaçlı dolap çeşitleri, iç mekan dışında dış mekanlarda da kullanılabilir. Balkonlara konumlandırılan çok amaçlı dolap modelleri pek çok eşyayı depolamak için kullanılabilir. Dış mekanlarda kullanılan Wood’n Love çok amaçlı dolap modelleri, farklı hava koşullarına, toza ve kire dayanıklı malzemeler kullanılarak üretilmektedir. Adı üzerinde çok amaçlı dolaplar, sınırsız farklı amaç için kullanılabilmektedir. Wood’n Love dolaplar, dolap içi raf ve düzenleyici desteği ile daha fazla eşya alma kapasitesine de sahiptir. Çok amaçlı dolap seçiminde ilk olarak kaliteye ardından tarzına ve elbette ki iç hacminin kullanışlılığına dikkat edilmelidir.


En Kullanışlı Çok Amaçlı Mutfak Dolapları Wood’n Love Farkıyla!


Çok amaçlı dolap çeşitleri farklı tasarımları sayesinde farklı mekanlarda farklı işlevler ile kullanılabilmektedir. Salon, banyo ya da yatak odası gibi mekanlarda da kullanılabilen bu dolapların, en çok tercih edildiği yaşam alanlarından biri mutfaklardır. Çok fazla eşyanın bulunduğu mutfaklar, çok amaçlı dolaplar ile ferah ve düzenli bir görünüme kavuşmaktadır. Evin kendi mutfak dolaplarının yeterli gelmediği durumlarda çok amaçlı mutfak dolapları tercih edilebilir. Tabak, bardak ve tencere gibi pek çok ürünü muhafaza edebilen çok amaçlı dolap modellerinin farklı kullanım şekilleri de mevcuttur. Bu sebeplerden en çok karşılaşılan ise kiler amacıyla kullanılmasıdır. Çok amaçlı dolaplar, geniş hacmi ve kapalı alan olması sebebiyle bakliyat, yağ ve yemeklik malzemelerin bozulmadan saklanmasına yardımcı olmaktadır. Mutfağın güzelliğine uyum sağlayacak farklı tasarım modelleri de tercih sebebidir.


Dekorasyonu tamamlayan, mutfak eşyalarını muhazafa eden çok amaçlı mutfak dolaplarının en kaliteli ve en güzel çeşitlerine Wood’n Love farkıyla ulaşabilirsiniz. Mutfak, günün büyük kısmının geçtiği bir yaşam alanıdır. Sabah, öğlen ve akşam mutlaka mutfakta zaman geçirilmektedir. Gerek yemek yapmak, gerek akşam sohbetleri için kullanılan mutfakları güzelleştirmek ve değerini arttırmak için çok amaçlı mutfak dolapları tercih edilmelidir. Mutfak dolaplarında mutfağa uyum sağlayacak renkleri tercih etmek önemlidir. Beyaz ve ahşap tonları, genel olarak en sık tercih edilen ürün renkleridir. Özgün tasarımları, işlevsel olmaları ve tekerlekli çeşitleri ile mutfak dolapları, hacmen büyük mutfağa sahip kişilerin kesinlikle edinmesi gereken ürünlerdir. Ancak çok amaçlı dolaplar elbette ki yalnızca büyük mutfak sahipleri için değildir. Küçük mutfaklar için de küçük ebatlarda üretilen mutfak dolapları Wood’n Love farkıyla tercih edilebilir. Güvenlik açısından duvara monte edilerek de kullanılabilen çok amaçlı dolaplar, evin her alanında olduğu gibi mutfaklar için de oldukça elzem dekorasyon ürünlerinin başında gelmektedir. Mutfak dolaplarının çekmeceli versiyonlarının tercih edilmesi de dikkat edilmesi gereken bir diğer unsurdur. Çatal ve bıçak setleri, pratik mutfak gereçleri ve bardakların daha düzenli, kolay ulaşılır şekilde konumlanması için çekmeceli modeller son dönemde revaçtadır. Mutfakta kullanılan elektronik cihazlar için de yer problemi sıkça yaşanmaktadır. Tezgahta oldukça fazla yer kaplayan fırın, mikrodalga ya da kahve makinesi gibi ürünlerin düzenli bir şekilde yerleştirilmesi için çok amaçlı mutfak dolapları en doğru tercih olacaktır. Wood’n Love çok amaçlı dolap çeşitlerini inceleyerek mutfağınız için en doğru, en şık ve en kullanışlı modele karar verebilirsiniz. 


Banyoda Kullanılacak En Güzel Dolap: Çok Amaçlı Banyo Dolapları


Evlerin farklı noktalarında tercih edilen çok amaçlı dolapların bir diğer kullanım alanı da banyolardır. Pek çok farklı ürünün yer aldığı banyolarda bu eşyaları muhafaza etmenin en güzel yöntemi çok amaçlı bir dolap edinmektedir. Özellikle kapaklı modellerin tercih edilmesi banyonun düzenli görünmesi için dikkat edilmesi gereken bir unsurdur. Tuvalet kağıdı ve hijyen ürünlerinin hem görünmemesi hem de kolay ulaşılması oldukça önemlidir. Fazla sayıda çekmecesi ile farklı kullanıcıların kendi eşyalarını ayrı ayrı organize etmesine de olanak tanır. Çok amaçlı banyo dolapları, çekmeceleri ve iç hacmi gibi unsurlar sayesinde işlevselliği ile bu amacı karşılamaktadır. Banyolarda kullanılan çok amaçlı dolapların bir diğer özelliği de aynalı seçenekleri barındırmasıdır. Aynalı çok amaçlı dolap seçenekleri ile hem dekorasyon hem de kullanım olarak oldukça hoş bir görünüm yakalanmaktadır. En çok tercih edilen banyo dolaplarının bir diğeri de raflı seçeneklere sahip olanlardır. Farklı raflara, farklı kategorilerde ürünleri yerleştirmek banyo gibi bir iç mekanda dikkat edilmesi gereken önemli bir durumdur. Farklı banyo boyutlarına uygun olarak küçük, büyük ve orta ebatlarda tasarlanan dolaplar, alıcının ihtiyacına ve banyodaki yerine göre tercih edilebilecek çeşitlerdedir. Banyolar için dolap seçerken banyoda kalan alanın hareketi kısıtlayacak küçüklükte kalmamasına dikkat edilmelidir. Banyo gibi mekanlarda genellikle kısa çok amaçlı dolaplar tercih edilmektedir. İşlevselliği ile dikkat çeken, çamaşır makinesi ya da klozet üstü çok amaçlı dolaplar ise hem yerden tasarruf hem de kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Şık ve portatif olmaları ile de banyolarına çok amaçlı dolap almak isteyen kişilerin en sık tercih ettiği yeni nesil modellerdendir. Banyolarda metal, ahşap ya da plastik malzemeden üretilen çok amaçlı dolaplar kullanılmaktadır. Çok amaçlı dolap almak isteyen kişilerin banyolarının renklerine ve tarzlarına göre seçim yapmaları yerinde bir tercih olacaktır. Wood’n Love çok amaçlı banyo dolapları; kalitesi, özgün tasarımı ve ergonomik olmasıyla herkesin tercih sebebi olmaktadır. 


Wood’n Love’da Yüzlerce Çok Amaçlı Dolap Seçeneği Sizleri Bekliyor!


Çok amaçlı dolaplar, evin pek çok odasında tercih edilebilen oldukça işlevsel ürünlerdir. Wood’n Love’da bulunan yüzlerce model arasından ihtiyacınıza ve beğeninize yönelik bir dolaba karar verebilirsiniz. Mutfaklarda tercih edilen kiler dolapları oldukça kullanışlı ve ergonomik ürünlerdir. Çeşit bakımından oldukça zengin diyebileceğimiz bu ürünler, mutfakların düzenli görünmesinde önemli rol oynar. Mutfakta dağınıklığa yol açan yemek, mutfak eşyası, elektronik ürün gibi eşyaların düzen içerisinde ve organize şekilde kalmasını sağlar. Çok amaçlı dolaplar sayesinde farklı kategoriden ürünleri ayrı ayrı depolamak ve dizmek mümkündür. Tasarım bakımından birbirinden ayrılan bu ürünlerin çekmeceli ya da raflı seçenekleri bulunmaktadır. Bunun yanında kapak kısımları açmalı ya da sürgülü şekilde dizayn edilen çeşitli modeller de mevcuttur. Bu çeşit dolapların yapımında plastik ve ahşap malzemeler tercih edilir. Kiler dolapları çok amaçlı olarak üretilen pek çok dolap gibi genelde beyaz renkli olarak üretilir. Ancak ahşap olanları da sıkça tercih edilmektedir. Çok amaçlı mutfak dolabı satın alırken mutfağın genel dekorasyonuna uygun farklı renk ve desenler ile üretilmiş olanları tercih edebilirsiniz. 


Mutfakta kullanılan kiler dolaplarının ofislerde dosya koymak için olan versiyonları da bulunmaktadır. Evrak ve ofis eşyalarını depolayacak yeterli alan olmadığında bu tarz dolaplar tercih edilmektedir. Raf ve çekmece sayısı oldukça fazla olan bu çok amaçlı ofis dolapları, az yer kaplayan ve çok etkili olan ürünler olarak bilinir.

Balkonlar için özel olarak üretilen bazı çok amaçlı dolap alternatifleri de bulunur. Balkon dolapları; genelde evin içerisinde bulundurulmayan, belirli zamanlarda ihtiyaç duyulan ürünlerin muhafaza edilmesinde kullanılır. Bu ürünlerin en önemli özellikleri, balkon şartlarına karşı dayanıklı olmasıdır. Balkonlar, evin dış bölümünde yer aldıkları için soğuk, nemli, rüzgar alan bölgelerdir. Yaz aylarında da fazla sıcak olmasıyla bilinir. Bu çok amaçlı dolap çeşitleri, farklı hava şartlarına uygun materyaller ile üretilerek tercih sebebi olmaktadır. Wood’n Love çok amaçlı dolap seçenekleri; her odaya, her beğeniye ve her bütçeye uyum sağlayacak yüzlerce model barındırmaktadır.


Oturma Odası için Çok Uygun: Çok Amaçlı Dolaplar


Dolaplar bir evin her alanında kullanılabilen en kullanışlı mobilyalardandır. Düzen ve organizeyi seven kişiler, evlerinin her alanında farklı amaçlara hizmet eden çok amaçlı dolaplar barındırır. Çok amaçlı dolap çeşitleri işlevsel ve ergonomik tasarımları ile oldukça kullanışlı mobilyalardır. Oturma odalarında genellikle oturma grubu ve tv ünitesi gibi mobilyalar yer alır. Tv üniteniz açık raf sistemli ise ortada bulunmasını istemediğiniz eşyalarınızı depolamak için çok amaçlı bir dolap edinmeniz mantıklı olacaktır. Hem dekorasyon açısından hoş bir görünüm hem de ihtiyacınıza yönelik işlevselliği ile Wood’n Love çok amaçlı dolap çeşitleri, tüm yaşam alanlarınızda yerini alması gereken çok şık mobilya çeşitleridir.


Çok Amaçlı Dolap Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler


Ev ile alakalı mobilya seçimi yaparken, ihtiyaçlar, dekoratif zevkler ve mobilya için ayırılan alan önemlidir. Dolap seçimlerinde öncelik nasıl bir ürüne ihtiyaç olduğunun belirlenmesidir. Yatak odası, banyo ya da mutfak alanlarından hangisinde kullanacağını büyük önem taşır. Zira renk ve tasarım olarak farklı odalara farklı boyut ve tasarımlarda ürünler üretilmektedir. Çok amaçlı dolap için ne büyüklükte bir alan kullanılacağı netleştirilmelidir. Son noktada ise dekorasyonun genel görüntüsüne ve tarzına karar verilmelidir. 


En Uygun Çok Amaçlı Dolap Fiyatları Bessons Home’da!


Dolap çeşitleri model tasarımından malzemesine, aksesuarlarından boyutlarına kadar pek çok etkene bağlı olarak farklı çeşitlere sahiptir. Ahşap, cam, plastik gibi malzemeler dolapların yapımında en sık tercih edilen malzemelerdir. Ayrıca çekmeceli ya da raflı olan hatta ikisinin aynı anda kullanıldığı tasarımlar bulmak mümkündür. Bu çeşitlilik dolapların fiyatlarını da etkileyen bir durumdur. Her bir noktadaki değişiklik fiyatlarda da yukarı ya da aşağı bir değişime sebep olur. Bu nedenle fiyat açısından da oldukça büyük bir skala olduğu görülür. Bu fiyat aralığı sayesinde her bütçeye ve her tarz uygun bir dolap bulmak mümkün olur.


Bessons Home’da Wood’n Love kalitesiyle satışa sunulan çok amaçlı mutfak dolapları, çok amaçlı banyo dolapları, çok amaçlı dolaplar geniş bir fiyat aralığındadır. Çok amaçlı dolap fiyatları kullanım alanı, materyal, çekmece sayısı ve tasarım gibi etmenlere göre değişiklik gösterebilir. Çok amaçlı dolap modelleri ve fiyatları her kesimden kişinin bütçesine uygun olacak şekilde düzenlenmiştir. Bu şekilde kendinize uygun olan ürünü muhakkak bulabilirsiniz. Erzak dolabı seçenek ve fiyatlarını araştırmadan önce ihtiyaçlarınızı ve bütçenizi belirlemeniz gerekmektedir. Özel tasarım ya da çoklu bölmelere sahip mutfak dolaplarının fiyatları klasik modellerden daha fazladır. Ayrıca plastik materyal kullanılarak üretilen bazı modeller, uygun fiyatları ile tercih edilmektedir. Uzun vadeli kullanım planınız var ise Wood’n Love ahşap çok amaçlı dolap seçenekleri, bütçenizi ve sizi memnun edecektir. 


Çok amaçlı dolap modellerin ebatları da fiyatlandırmada önemli bir role sahiptir. Daha çok eşya ve gıda muhafaza edebilen, genişliği ve derinliği fazla olan çok amaçlı dolap modelleri fiyatları, küçük modellere oranla daha farklıdır. Dolap tercihi yapmadan önce dolabı yerleştireceğiniz alanın ölçülerini göz önünde bulundurmayı unutmayın, böylece keyifli bir alışveriş deneyimi yaşayabilirsiniz. Küçük ve minimal tasarıma sahip ürünler ile az çekmecesi bulunan ürünlerin fiyatları da çok çekmeceli ve komplike ürünlere nazaran daha uygundur. İhtiyaçlarınızı ve beklentilerinizi doğru yöneterek size ve bütçenize en uygun ürünü Wood’n Love’ın geniş ürün yelpazesinden yararlanarak bulabilirsiniz.


Bessons Home’da her bütçeye ve zevke hitap eden çok amaçlı dolap çeşitleri bulunmaktadır. Ürünleri incelerken bütçenize uygun ürünleri filtreleme ve sıralama yöntemi ile kolayca bulabilirsiniz. Beğendiğiniz dolapları karşılaştırarak ve kullanıcıların deneyimlerinden yararlanarak da size en uygun modele kolayca karar verebilirsiniz.


Yatak Odanız için Hemen Alın: Çok Amaçlı Dolap Çeşitleri


Yatak odaları yaşam alanları içerisinde en göz önünde bulunmayandır. Ancak hayattan aldığınız keyfi arttırmak için yatak odalarınızı da olabilecek en güzel şekilde dekore etmelisiniz. Çok amaçlı dolap çeşitleri, yatak odasında fazla yer bulunmayan kişiler için ideal ürünlerdir. Odanızda gardırop koyacak yeriniz yoksa yahut gardıroba gereksinim duymayacak kadar eşyanız yoksa çok amaçlı dolap modelleri, sizler için idealdir. Giysiler, iç çamaşırlar ya da çorap gibi eşyalar için çok amaçlı dolap kullanımı mantıklıdır. Fazla kıyafetiniz varsa çok amaçlı dolapları giysi dolaplarına ek depolama alanı olarak da kullanabilirsiniz. Ahşap çok amaçlı dolap ya da beyaz çok amaçlı dolap, yatak odalarında sıkça tercih edilen ve dekorasyona bambaşka bir hava katan mobilya çeşitlerindendir.


Çok Amaçlı Mobilya Dolapları Fonksiyonel Kullanım Alanları 


Kişilerin isteklerine karşılık veren bol çekmeceli ya da minimalist dizaynları ile dikkat çeken çok amaçlı dolap çeşitleri, yerleştirildikleri odaya göre farklı eşyaları muhafaza etmek için kullanılmaktadır. Çok amaçlı mobilya dolapları, oturma odası ya da salon gibi yaşam alanlarında çok çeşitli aksesuarları, yemek takımlarını ve kitapları muhafaza etmek için kullanılırken, yatak odası gibi mekânlarda kıyafetleri düzenli bir şekilde yerleştirmek için tercih edilir. Çalışma odası ya da misafir odası gibi alanlarda, kişisel eşyaları yerleştirmek için kullanılan çok amaçlı dolaplar, aynı zamanda kitap, dergi ve gazete gibi eşyaları saklamaya da olanak tanımaktadır. Ergonomik kullanım özellikleri ile dikkat çeken çok amaçlı mobilya dolapları, Wood’n Love’ın dayanıklı malzemelerden üretilen gövdesi ile uzun süre kullanabilen zamansız mobilyalar olarak karşımıza çıkmaktadır. Aynı zamanda kolay kurulum özellikleri ile de pratiklik seven insanları memnun etmektedir. Çekmeceli dolap modelleri genellikle kişisel eşyaları organize etmek için tercih edilmektedir. Örneği banyodaki kullanımında kadın ve erkeklerin bakım ve temizlik eşyalarını düzenlemesi ve kaybolmaması amacıyla kullandıkları ürünlerin başında yer almaktadır. Uzun ve dar dolap modelleri fazla yer kaplamayan tasarımları ile kısıtlı alana sahip mekânlarda işlevsel bir kullanım vadetmektedir. Özellikle evlerindeki dar alanları değerlendirmek isteyen kişiler için fiyat performans açısından oldukça tatmin edici ürünlerdendir. Wood’n Love’da sizleri gerek dekorasyonellik gerekse işlevsellik olarak memnun edecek pek çok dolap seçeneği bulunmaktadır. Banyo, mutfak, çocuk odası, yemek odası, oturma odası ya da salon için aradığınız çok amaçlı mobilya dolapları uygun fiyat avantajları ile Bessons Home’da sizleri bekliyor. 


Çok Amaçlı Dolapların Kullanım Amaçları


Çok amaçlı dolap satın alırken önemli olan sizin ihtiyaçlarınız ve dekorasyon stilinizdir. Ekstra bir depolama alanına mı ihtiyacınız var yoksa evinize şıklık katacak yeni bir mobilya mı istiyorsunuz önce buna karar vermeniz gerekmektedir. Ekstra bir depolama alanı arayan kişiler için çok çekmeceli ve dolaplı seçenekler idealdir. Çok amaçlı dolap kullanımına, banyo ve mutfak gibi alanlarda sık rastlanır. Banyolarda havlu, hijyen ürünleri ve tuvalet kağıdı gibi eşyaların depolanması, mutfaklarda mutfak ürünleri, gıda ve tekstil ürünlerinin yerleşiminde, yatak odaların giysi, çorap ve iç giyim ürünlerinin düzenlenmesinde, oturma odası ve salon gibi alanlarda ise kumanda, kitap, dergi, film ve teknolojik aygıtların muhafaza edilmesinde kullanılır. Çok amaçlı dolap kullanımı, tamamen sizin istek ve beklentilerinize göre değişir. Her ihtiyaca, her bütçeye ve her dekorasyon tarzına uyum sağlayan çok amaçlı dolap çeşitleri Bessons Home’da uygun fiyat avantajları ve güvenli ödeme imkanı ile sizlerin beğenisine sunulmuştur.


Wood’n Love Çok Amaçlı Dolap Modellerinin Boyutları


Çok amaçlı mutfak dolapları evin farklı yaşam alanlarında çok çeşitli amaçlara hizmet etmek üzere tasarlanmıştır. Farklı odalarda farklı amaçlarla kullanılacağı için de çeşitli boyları mevcuttur. Yatak odası ve salon için daha büyük çok amaçlı dolaplar tercih edilirken banyo ve mutfak gibi sınırlı alana sahip mekanlarda orta ve küçük çok amaçlı dolap modelleri kullanılır. Çok amaçlı dolap, konforlu bir kullanım sunması sebebiyle her odada tercih edilmektedir. Evin kendine dâhil olan mutfak dolapları yeterli gelmediği zamanlarda düzenli bir görünüm sağlamak amacıyla kiler olarak kullanılan çok amaçlı mutfak dolapları devreye girer. Bu noktada dikkat edilmesi gereken ilk kriter dolabın boyutlarıdır. Mutfaklar için özel olarak üretilen çok amaçlı dolaplar, farklı ebatlara sahiptir. Mutfak dolaplarının yükseklik ölçüleri 50 cm’den 220 cm’e kadar geniş bir skaladadır. Bu sayede farklı boyutlardaki mutfaklara uygun bir dolap çeşidi bulmak kolaylaşır. Mutfaklarda kullanılmak üzere üretilen sebze ve meyve yerleştirmek için kullanılan sepetli çok amaçlı dolaplar da popüler olan ve sıkça tercih edilen mobilyalardandır. Ancak daha az eşya depolayacağınız bir ürün arıyorsanız küçük kiler/erzak dolabı modellerini de satın alabilirsiniz. Küçük çok amaçlı mutfak dolapları daha az mutfak eşyasını depolamak için kullanılır. Her alanda kendisine kolayca yer bulabilen küçük mutfak dolaplarını küçük bir mutfağa sahipseniz varsa gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.


Dolaba yer vermek üzere geniş bir alana sahipseniz tercihinizi yüksekliği fazla, dar ve çekmeceli ürünlerden modellerden yana kullanabilirsiniz. Sahip olduğu çekmeceler sayesinde çatal bıçak, tabak, bardak, pratik mutfak gereçleri, hatta tencere ve tavaya kadar pek çok mutfak ürününü düzenle muhafaza edebilecek özelliktedir. Wood’n Love çok amaçlı dolap çeşitleri sayesinde, mutfağınızda hem düzenli bir görünüm elde eder hem de dekorasyon açısından şık bir hava yakalarsanız. Bessons Home’da sahip olduğunuz tüm odalara uygun, ihtiyacınızı karşılayacak güzellikte uygun fiyatlı çok amaçlı dolap çeşitleri bulunmaktadır.