Çalışma Masaları

En Konforlu Çalışma Masası Modelleri Bessons Home’da!


Çalışma odalarının dekorasyonu oldukça önemlidir. Göze hoş görünmesi kadar konforlu olması da dikkat edilmesi gereken unsurlarda biridir. Çalışma odalarında kişinin konsantrasyonunu arttıracak ve motivasyonunu yükseltecek etmenlerin bir arada bulunması gerekir. Rahat, şık ve kullanışlı çalışma masası modellerinin en güzelleri Wood’n Love farkıyla Besson’s Home’da. Hem ev hem ofislerde kullanılan çalışma masası çeşitleri, farklı dizaynları ve fonksiyonlarıyla kullanım alanına göre ayrılmaktadır. Kitaplıklı çalışma masası, ahşap çalışma masası ya da çekmeceli çalışma masası modelleri, kullanan kişinin arzusuna göre tercih edilen modellerin başında gelmektedir. Ofislerde daha çok tek tip, birkaç çekmeceli ve uzun süreli kullanıma dayanıklı çalışma masası modelleri tercih edilirken; evlerde kitaplıklı, modern ve konforlu modeller ön plana çıkmaktadır. Genç ve çocuk odası için tercih edilen çalışma masası çeşitleri, renkli, özgün ve gençlerin beğenisine uygun şekilde dizayn edilen modellerden oluşmaktadır. Çalışma ortamı yaratırken kullanışlılığı ve rahatlığı ön planda tutulmalıdır. Saatlerce çalışmaya elverişli olması, çekmeceli ve dolaplı olması, özgün tasarımları ile de kişinin motivasyonuna olumlu etki bırakmalıdır. Yaşam alanlarından süre olarak en uzun kalınan ortamlardan biri olan çalışma odası, çocuk, genç ve yetişkinlerin beğeni ve zevkine göre dizayn edilmelidir. Çalışma masalarının vazgeçilmez dostu çalışma sandalyesi ise kesinlikle saatlerce oturmaya elverişli olarak seçilmelidir. Dönen çalışma sandalyesi, yüksekliği ayarlanabilir çalışma sandalyesi, yumuşak çalışma sandalyesi; kişilerin saatlerce oturmasına elverişli olduğundan, tercih edilen modellerdendir. Birbiri ile uyumlu çalışma masası ve çalışma sandalyesi tercihi yapılarak şık bir görünüm elde edilebilir. Her yaştan kişinin beğenisine hitap edecek çalışma masası modellerini Bessons Home’da Wood’n Love kalitesiyle bulabilirsiniz. 


Birbirinden Güzel Çalışma Masası Modelleri Wood’n Love Farkıyla


Çalışma masası modelleri, boyutları, işlevleri, tasarımları, renkleri ve daha pek çok özellikleri ile ayrılmaktadır. Kişinin çalışma masası seçerken önce ihtiyacı olan modeli belirlemesi gerekir. Odasının boyutu, dekorasyon tarzı ve çalışma masası için ayırdığı alan bu kriterlerden başlıcalarıdır. Klasik çalışma masası modelleri, en çok tercih edilen, risksiz ve çoğunlukla memnun eden modellerdendir. Dikdörtgen çalışma masası, çalışma yüzeyi olarak büyük olduğundan kişinin ihtiyaçlarını karşılayacak genişliktedir. Dikdörtgen çalışma masalarına; defter, kitap, kalem, bilgisayar ve içecek gibi masada bulunacak eşyaların tümünü rahatlıkla sığdırmak mümkündür. Bu tarz çalışma masalarının 2 kişi tarafından kullanılması da işlevselliğini göstermektedir. Dar, uzun olan klasik çalışma masası modelleri, çalışma odalarında fazla yer kaplamamasıyla da dikkat çekmektedir. Hem evde hem ofiste tercih edilebilecek klasik modeller, kişinin dikkatini dağıtmadan tam konsantre çalışmasını sağlayacak parçalardır.  Son zamanların dikkat çeken modellerinden beyaz çalışma masası, odaları aydınlık gösteren şık ürünlerdir. Ahşap çalışma masası ise özellikle yeşil çiçeklerle dolu odalarda oldukça şık gözüken mobilyalardandır. Sadeliği yaşam tarzı olan benimseyen dekorasyon severleri memnun edecek çalışma masası modelleri; Wood’n Love’ın özgün tasarımları sayesinde her beğeniye hitap etmektedir.


Farklılık Arayanlara: Modern Çalışma Masası Modelleri


Klasik dikdörtgen modellerdense farklı şekil ve boyutlarda çalışma masasına sahip olmak isteyenler de buraya! Çalışma odanıza farklılık katacak oval, kare ya da mini çalışma masası çeşitlerine de göz atabilirsiniz. Wood’n Love çalışma masası modelleri; farklı şekilleriyle olduğu gibi farklı renkleriyle de ilgilisini memnun etmektedir. Sevdiğiniz renkleri çalışma alanınızda kullanmak ve sürekli olarak görmek, motivasyon arttırmaya yardımcı unsurlardandır. Elbette şekil ve renk gibi kriterlerden sonra ergonomik olması da dikkat edilmesi gereken noktalardandır. Çalışma masalarında dekorasyona uyum sağlamak kadar kullanışlılık da önemlidir. Üretiminde kullanılan materyal, uzun süre kullanıma karşı dayanıklılığı, dış etkenlere karşı fazla süre kullanılabilir olması gibi kriterlere önem veriyorsanız Wood’n Love kalitesi beklentilerinizi tam olarak karşılayacaktır. 


Dilediğin Yerde Seninle: Wood’n Love Çalışma Masaları


Nerede çalışmak isterseniz çalışma alanınız orasıdır! Ofiste kullanmak için bir masa arıyorsanız uzun, ahşap ya da metalden üretilmiş sade modelleri tercih etmeniz uygun olacaktır. Eviniz için bir masa arıyorsanız kişisel beğeniniz, kullanım amacınız ve en önemlisi odanın boyutu etkili olmaktadır. Renkli, mermer, metal veya ahşap çalışma masası modellerini inceleyebilirsiniz. Doğru çalışma masasını Bessonss Home’da bulabilir, bulduğunuzda ise okul ve iş hayatınızda başarı merdivenleri hızla çıkacaksınız.


Çalışma masası modelleri farklı alan ve ihtiyaçlara uygun şekilde tasarlanıp üretilir. Bu tarz ürünler genellikle ev ve ofis gibi mekanlar için tercih edilirken kütüphane ve kafe gibi alanlarda da sıkça kullanılır. Bu alanlar için tercih edilecek birbirinden farklı Wood’n Love çalışma masası modelleri bulunur. Bu tarz mobilyaların formları ve fonksiyonları kullanılacak alana göre değişir. Ofis ve ev için tercih edilen modellerin başında kitaplıklı modeller gelir. Bu çalışma masası alternatifi kitapların yerleştirilebileceği bir masadır. Bu sayede iki adet farklı ürün almadan bütçe dostu bir alışveriş yapılır. Masada fazlalık olarak görülen eşyaları da raflara yerleştirerek daha düzenli bir görünüm yakalarsınız. Bu şekilde çalışmaya daha kolay odaklanabilirsiniz.


Ofisler için farklı çalışma masası modelleri mevcuttur. Ofislerde bulunan toplantı odalarına uzun çalışma masası modellerini tercih edebilirsiniz. Hem çalışma alanı hem de toplantı alanı olarak kullanılan bu modeller, iş yerleri tarafından sıkça tercih edilmektedir. Bu tarz masalar kalabalık çalışma grupları için idealdir. Bu uzunluktaki bir masa üzerinde 5-6 kişi rahatça çalışabilir. Özellikle ofiste çalışma arkadaşlarınızla iş hakkında konuşurken bu masanın etrafında toplanıp veriminizi arttırabilirsiniz. Dikdörtgen ve uzun ürünlerin yanında oval çalışma masası seçeneğini de iş yeriniz için değerlendirebilirsiniz. Oldukça şık bir tasarıma sahip olan çalışma masaları ile iş yerinizde daha keyifli bir çalışma ortamına sahip olabilirsiniz.


Uzun ve geniş masaların yanı sıra ihtiyacınıza uygun olarak daha küçük ve az yer kaplayan modelleri de tercih edebilirsiniz. Mini çalışma masası; ufak, az yer kaplayan ve şık bir üründür. Eğer ki çalışma masası için ayıracağınız alan küçükse bu seçenek sizin için doğru olandır. Bu ürünler size hem konfor sağlar hem de şık görüntüsüyle motivasyonunuzu arttırır. Bu modellere benzer olarak katlanabilir çalışma masası da az yer kaplayan ürünlerden bir tanesidir. Özellikle çalışma alanlarında tercih edilen bu ürünün kullanımı çok pratiktir. İşiniz bittiği zaman katlayıp kaldırabileceğiniz bu masalar, hiç yer kaplamaz. Ayrıca bu eşyayı dilediğiniz odaya da taşıyabilirsiniz. Böylece evinizin farklı bölümlerinde çalışma alanı yaratmanız mümkün olur. Portatif yemek masası olarak da değerlendirilebilen katlanabilir masalar, Wood’n Love’da en güzel alternatifleriyle sizleri bekliyor. 


Farklı Kullanım Amaçlarına Uygun Çalışma Masası Modelleri


Çalışma masaları, kullanılacak yaşam alanına uygun fonksiyonda seçilmelidir. Farklı modellerin, farklı fonksiyonları bulunmaktadır. Örneğin ofis için tercih edilecek çalışma masası modelleri, fazla çekmeceli, kilitli dolaplara sahip olmalıdır. Ev için tercih edilecek çalışma masası çeşitlerinde ise odanın kalanına olan renk uyumu, kitaplıklı olup olmaması ve saatlerce çalışmaya uygun olması dikkat edilecek bazı kriterlerdendir.  Yoğun mesai sisteminde ve home-office şeklinde çalışan kişiler için çalışma masası modeli oldukça önemlidir. Uzun saatler kullanıma elverişli olması, pek çok çekmecesi olması, işlevsel olması, dekorasyondan önce gelmektedir. Sıkı çalışan iş insanları için işlevsel, fonksiyonel ve ergonomik çalışma masası setleri kesinlikle dikkat edilen ilk unsurdur. Tam zamanlı ofiste çalışan, akşamları masa başı kısa mesailer harcayan kişiler için ise dekorasyon ve çalışma odasının kalanına uyum daha önceliklidir. Genel olarak dikkat edilen en önemli unsur ise çalışma masalarının fazla yer kaplamamasıdır. Evlerde her zaman çalışma odaları bulunmaz, genelde farklı amaçla kullanılan oturma odaları çalışma alanına döndürülür. Bu gibi durumlarda ise çalışma masası için ayrılan yer fazla büyük olmamaktadır. Az yer kaplayan ve işlevselliğini her alanda gösteren Wood’n Love çalışma masası modelleri ile hem motivasyonunuz artacak hem de sıra dışı tarza sahip bir çalışma alanına kavuşacaksınız. 


Kitaplıklı Ders Çalışma Masası Bessons Home’da


Çalışma masası modelleri, büro, ofis, okul ya da ev gibi alanlarda farklı ihtiyaçlar için tercih edilir. Okuma yapma, ders çalışma ya da çalışma, bu amaçlardan bazılarıdır. Başta ev ve ofis olmak üzere çalışma masası çok sık kullanılan mobilyaların başında gelmektedir. Çalışma yapmak üzerine tasarlanan bu tür masalar; ders ve ofis işlerinin daha hızlı tamamlanmasına yardımcı olma görevini yerine getirir. Aynı zamanda konforlu bir çalışma alanı yaratırken dekoratif özellikleriyle de dikkat çeker. Kitaplıklı çalışma masaları ise ders kitaplarını, okuma kitaplarını ya da iş ile ilgili belgeleri düzenli bir şekilde sıralamak ve kolay ulaşmak için tercih edilir.


Kitaplık bölmesine sahip çalışma masaları spesifik olarak çalışma masasını kitap okumak için kullanan kişiler için uygundur. Ayrıca sınav dönemindeki öğrenciler için de sınav kitaplarını düzenlemeleri için çok doğru bir tercihtir. Bu tarz çalışma masaları, belge, kitap ve çeşitli dokümanlara masa başından ayrılmaya gerek olmadan erişme imkanı tanır. Raf seçimindeki önemli husus ise kitaplığa yerleştirilmesi düşünülen kitap ve dosya boyutlarının rafların eni ve boyu ile uyumlu olmasıdır. Özellikle roman, hikaye gibi kitap türleri için genellikle sorun yaşanmasa da ansiklopedi, atlas ya da ders kitabı gibi görece büyük kitaplar söz konusu ise kitaplıklı çalışma masası modelinin raf ölçülerine dikkat edilmelidir.  


Kitaplık modellerinde tek veya çift rafı bulunan modeller daha fazla kitap koyma kapasitesine sahiptir. Bu durum ana çalışma kısmının dar olmasına sebep olabilir. Bu nedenle bu tarz bir çalışma masası satın alırken kitaplık kısmı mı çalışma kısmı mı sizin için daha önemli önce buna karar vermelisiniz. Özellikle çalışma masası üzerinde sabit bir bilgisayar yer alacaksa yükseklik ve derinlik ölçülerini de hesaba katmanız gerekmektedir. Ayrıca bu tür masaların duvara monte edilerek güvenlik önlemi açısından sağlamlaştırılması da elzemdir. 


Bilgisayar Çalışma Masası Bessons Home’da


Klasik modelleri tercih eden ve sadece çalışmak maksadıyla çalışma masası edinmek isteyen kullanıcılar için sade bir çalışma masası modeli yeterli olabilir. Bu tarz masalarda dikkat edilmesi gereken ise masanın üzerine koyulmak istenen eşyaların miktarına uygun bir seçim yapmaktır. Çünkü masaüstü ve laptop tarzı bilgisayar kullanımında boyutlar önemli ölçüde farklıdır. Ayrıca masaüstü kullanıcıları için yazıcı, hoparlör vb. teknolojik aygıtların yerleştirilmesi için ek alanların olması da bilgisayar çalışma masalarında aranan özelliklerdendir. Masanın alt kısmında bilgisayar kasasının kapalı şekilde yerleştirilebileceği bir bölmenin olması da düzenli bir görünüm için oldukça gereklidir. Klavye kullanımı için ise sürgülü bir klavye çekmecesinin bulunması da gerekli özellikler arasında bulunur. Yazıcı kağıtları, gerekli küçük eşyalar ve farklı aksesuarların koyulabileceği raf ve çekmeceler de işlevsellik açısından gereklidir. Tam donanımlı ve kullanışlı bir masa isteyenlerin aradığı niteliklerin hepsi Wood’n Love bilgisayar çalışma masası modellerinde bulunur.


Profesyonel çalışma hayatında bilgisayar ile iş yapan kullanıcılar için ise ekstra özelliklere sahip masalar hitap eder. Birden fazla monitör ile çalışması gereken yazılımcı veya tasarımcılar için masanın uzunluğu ve masanın kaldırabileceği ağırlık kapasitesi önemlidir. Ayrıca yazıcı, hoparlör, sinema sistemi gibi cihazlar için masanın altında, yanında ya da üst kısmında ek bölümler yer alması avantajlıdır. Bu tür alanlara koyulabilecek mum, biblo ve tablo gibi görseller şıklık yaratacak unsurlardır. 


İş Alanlarınıza da Renk Katın: Ofis için Çalışma Masası


Ofislerdeki mobilya ihtiyaçları, normal bir evin mobilya ihtiyacından farklıdır. Bu nedenle ofis ve büro gibi iş yerleri için tercih edilen çalışma masası modelleri de farklılık gösterir. Genellikle toplantı masası olarak da kullanılabilecek sade çalışma masası modellerinin tercih edildiği ofislerde depolama işlevi için kullanılacak çok çekmeceli ve kitaplıklı çalışma masası modelleri de kullanılır Ofislerde kullanılan çalışma masalarında çoğu zaman masaüstü bir bilgisayar yer aldığından dayanıklı masalar tercih edilir. Bunun yanı sıra evrak ve belge depolayabilen çok fonksiyonlu çalışma masalarına da ihtiyaç duyulur. İş yerlerinde alandan tasarruf edebilmek ve var olan mevcut alanda birden çok kişinin çalışabilmesi için uzun çalışma masaları önemli yer tutar. Bu modeller içerisinde özellikle duvar köşelerine yerleştirilerek yerden tasarruf sağlayan çok işlevli modeller en dikkat çekenlerdir. 


İş yerleri için çok fonksiyonlu çalışma masaları birden fazla kullanım imkanı ile tercih edilebilecek en iyi çalışma masası modellerinden başlıcalarıdır. Bu masalarda; bilgisayar kullanımı, evrak işleri, kitap okuma ve yazı yazma gibi aktiviteler gerçekleştirilebilir. Çok fonksiyonlu olarak tabir edilen masalar hem kişisel kullanım hem iş yapmak için idealdir. Sahip oldukları hacim ve ekstra depolama alanları sayesinde ek masa ya da dolap masrafı ortadan kalkar. Bu tür masalarda çekmece, kitaplık gibi düzenleme alanlarının yanı sıra bilgisayar kasası, dekoratif kutular ve yazıcı gibi farklı türden ürünlerin yerleştirilebileceği alanlar da bulunur. Ayrıca oyun, çiçek ve fotoğraf gibi görsel açıdan hoş gözüken eşyaların da koyulabileceği n küçük raflar barındırır.


En Kaliteli Malzemeden Çalışma Masası Çeşitleri Wood’n Love’da


Çalışma masasını uzun yıllar kullanmak üzere tercih ederken ne kadar sağlam ve kaliteli olduğuna dikkat edilmelidir. Dayanıklılığı sebebiyle ahşap çalışma masası sıkça tercih edilen ürünlerden biridir. Bu materyal ile çalışma alanınız son derece şık ve trend görünür. Ahşap, masanın sağlam olmasını sağlar. Masif çalışma masası uzun yıllarca dayanıklılığını korur. Bir diğer kullanılan materyal ceviz ağacıdır. Bu ağaç çeşidi ise kendine has bir doku ve çizgilere sahiptir. Bu özgün görünüm sebeple materyalin doğal görünümünü korunur. Ceviz çalışma masası modelleri, hem dayanıklı olması hem de şık bir görünüme sahip olduğu için birçok kişi tarafından tercih edilmektedir.


Çam çalışma masası modelleri oldukça dayanıklıdır. Çam ağacı işlemesi rahat bir ağaç olduğundan bu materyal ahşap masa üretmek için sıkça kullanılır. Türkiye’de yaygın olan meşe ağacından da çalışma masası yapılmaktadır. Meşe ağacı, diğerlerine nazaran daha zor işlenmektedir. Meşe çalışma masaları çok sağlam olmasıyla bilinmektedir. Mobilya sektöründe yaygın olarak kullanılan mdf çalışma masası modelleri de sıkça tercih edilen ürünlerdendir.


Ahşap olanların yanı sıra metal çalışma masası modelleri de revaçta olan mobilyalardandır. Metal çalışma masaları beyaz ve siyah renkleriyle tercih edilmektedir. Ahşap ve pek çok farklı renge uyum sağlayan metal ürünler, moderni seven ve trendleri takip eden kullanıcıların ilk tercihlerindendir. Son yıllarda metal ve ahşap karışımı çalışma masaları da oldukça yaygındır. Akla gelen tüm materyaller kullanılarak kaliteli işçilik ve yaratıcı fikirler ile dizayn edilen Wood’n Love ürünleri, uygun fiyat avantajıyla Bessons Home’da sizleri bekliyor.


Farklı Odalara Uyum Sağlayan Her Boyutta Çalışma Masası Çeşitleri


Çalışma masası seçimi yaparken dizayn ve model konuları önemli yer tutar. Kişinin zevkine hitap edebilmesi, çalışma masasının estetik görüntüsü ve mekanın uyumu da önemli konular arasındadır. Wood’n Love çalışma masası modelleri, geniş kullanıcı kitlesine hitap edebilecek pek çok farklı türde üretilerek sizlerin beğenisine sunulmuştur. Kullanım amacı fark etmeksizin çalışma masalarının mekana uyumu dikkat edilmesi gereken bir husustur. Bazı kişiler açık renkleri severken bazı kişiler ise koyu renkli mobilyaları beğenmektedir. Bu sebeple çalışma masası seçimi de mekana uyumlu olması açısından aynı veya benzer tonda renklere sahip olmalıdır. Aynı zamanda çok amaçlı kullanımlar için çekmeceli modeller kesinlikle hayat kurtarıcıdır. Evlerde kitap ve çeşitli eşyalar, ofislerde evrak, dosya ve diğer belgelerin saklanması için bu tarz çalışma masası modellerinin bir tarafında üçlü çekmece bulunması önemlidir. Toplantı masası şeklinde kullanılacak masalarda sadelik ve işlevsellik ön plandadır. Bu amaçla kullanılacak mobilyalarda boyutun daha büyük olması da gereklidir.


İdeal çalışma masası boyutları kullanım amacınız ve sahip olduğunuz alan doğrultusunda değişkenlik gösterir. Eğer geniş bir alana sahip değilseniz küçük çalışma masalarını tercih etmeniz gerekebilir. Yaşam alanınızda daha büyük bir ürüne ihtiyaç duyuyorsanız dar uzun çalışma masası satın alabilirsiniz. Biraz daha büyük bir masa isterseniz görece daha geniş ve uzun çalışma masası modellerini inceleyebilirsiniz. Çalışma masaları oval, yuvarlak, dikdörtgen ve kare gibi farklı formlarda satışa sunulmuştur. Bu çeşitlilik ile her beğeniye hitap eden Wood’n Love masalar uygun fiyatlarıyla da tercih sebebi olmaktadır. Katlanabilir masa ya da mini masa olarak geçen ürünler yerden tasarruf sağlaması sebebi ile evlerde sıklıkla tercih edilir. 


En Uygun Çalışma Masası Fiyatları Bessons Home’da


Çalışma masası fiyatlarını üretilen materyal, boyut ve tasarım gibi farklı unsurlar etkiler. Örneğin plastik malzemeden üretilen masalar ahşap olanlara nazaran daha uygun fiyatlıdır. Genelde öğrenci evlerinde tercih edilen bu ürünler oldukça pratik ve hafiftir. Ahşap çalışma masası fiyatları, kullanılan ağaca bağlı olmak üzere farklılık gösterir.

Ders çalışma masası fiyatları ürünün boyutuna göre değişmektedir. Kitaplıklı çalışma masası modellerinin fiyatı kitaplıksız olanlara göre bir miktar daha fazla olabilmektedir. Raf ve  çekmece gibi unsurlar, bir masanın fiyatına etkilemektedir. Bessons Home’da her bütçeye, zevke ve kullanım amacına uygun bir çalışma masası modeli bulunmaktadır.


Çalışma Masası Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler


Farklı amaç ve kullanım şekline hizmet eden yüzlerce çeşit çalışma masası modeli bulunur. Bu nedenle çalışma masası seçimi yapmadan isteklerin net bir şekilde belirlenmesi büyük önem taşımaktadır. Çalışma masası seçimi yapılırken dikkat edilmesi önem arz eden kriterler şunlardır:


·      Kişinin masayı hangi amaçlı kullanacağını belirlemesi gerekir. (İş, ders çalışma, yazı yazma, toplantı, oyun oynama)

·      Kullanım şekline uygun olarak hangi materyalden üretildiği ve dayanıklılığı gibi istekler tespit edilmelidir. (Ahşap, metal, plastik)

·      Yerleştirilecek ürünlerin boyutu hesaplanarak masanın boyu, uzunluğu ve yüksekliği gibi ölçülere dikkat edilmelidir.

·      Çalışma masalarının yerleşeceği alanların boyutu için hesaplama ve ölçüm yapılmalıdır.

·      Son olarak masanın rengine karar verirken evdeki diğer mobilyalar ile uyum içerisinde olmasına dikkat edilmelidir.


Satın alınacak çalışma masasının ev, ofis, okul ya da farklı bir yaşam alanında kullanılacak olmasına bağlı olarak sahip olacağı özellikler değişkenlik gösterir. Ev kullanımı için daha küçük bir çalışma masası yeterken, iş amaçlı kullanımda daha büyük ve fonksiyonel ürünler tercih edilmelidir. Masa seçerken önemli bir diğer kriter ise hangi amaçla kullanılacağı olmalıdır. Günlük işler için sade ve şık bir masa yeterli olur. Ancak kitap okuma, bilgisayar kollanma ve yazı yazma gibi uzun saatler süren eylemler için daha dayanıklı, uzun ömürlü ve raflı çalışma masaları tercih edilmelidir. Çalışma odasında kullanılacak masalarda işlevsellik ön plandayken salona konulacak çalışma masalarında şıklık ve dekoratif görünüm dikkat edilecek unsurlardandır. Bessons Home’un her kategoride ve her isteğe karşılık veren ürünlerinden en dikkat çekenlerinden biri çalışma masaları. Wood’n Love kalitesiyle üretilen, tasarımından işlevselliğine tercih sebebi olan ürünler, uygun fiyat ve güvenli alışveriş ayrıcalığıyla sizlerle buluşmaktadır.