Her Evin Olmazsa Olmazı: Konsol&Vitrin Modelleri Bessons Home’da!


Evin yaşam alanı olan salonlarda, neredeyse gelenekselleşen bir şekilde mutlaka konsol vitrin takımı bulunur. Çocukluğumuzun geçtiği evlerden günümüzde yaşadığımız evlere dek gördüğümüz her evde muhakkak konsol ve vitrin takımı bulunur. Yıllar geçtikçe yerini geleneksel modellerden modern tasarımlara bıraksa da, konsol & vitrin setleri için evin en kullanışlı ve en vazgeçilmez parçası demek mümkündür.


Yaşam alanı olarak belirlenen mekanlarda ihtiyaçları karşılamak amacıyla çeşitli bölümler oluşturulur. Bu bölümler, evdeki ihtiyaçların karşılanması amacıyla kategorize edilir. Evlerde bulunan odaların kullanım amacına uygun şekilde özel üretilen mobilyalarla döşenmesi gerekir. Mobilya seçimi yapılırken evlerin boyutu ve oda sayısı gibi özellikler belirleyici etkendir. Her alana ve odaya uygun gerek takım gerekse ayrı ayrı satılan eşyalar bulunur. Salonlarda salon setleri, yemek odalarında masa ve sandalyeler, oturma odalarında ise konsol ve vitrin setleri gibi. Genelde yemek odası, oturma odası ve salonlarda tabakları, bardakları, kaşık çatal setlerini yerleştirmek amacıyla kullanılan bu ürünler, duvara monte edilerek konumlandırılır. Ayrıca konsol üstüne yerleştirilecek çiçekler, biblolar, mumlar ve farklı dekoratif objeler ile odanın dekorasyonuna uyumlu hale getirilebilirler. 


Konsol modelleri farklı çeşitleriyle depolama alanı olarak kullanılır. Bu özelliklerine ek olarak da şık bir görüntü sağlar. Evlerin büyüklüğüne göre oda sayısı ve genişlik oranı da değişir. Yaşam alanlarının ana noktaları da bu duruma göre belirlenir. Evlerdeki mobilya sayısı ve eşya çeşitliliği, ev ve oda boyutuna göre artar. Bu yönde yapılan tercihlere uygun olarak eşyaların işlevselliği de büyük önem taşır. Kısıtlı alana sahip evlerde kullanılacak mobilyaların depolama özelliğinin olması gerekir. Bu tarz durumlar için de konsol ve vitrin setleri vazgeçilmez bir mobilya olarak karşımıza çıkar. Konsollar, çeşitli form ve özelliklerde olacak şekilde tasarlanır. Konsol ve vitrin çeşitleri kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde dizayn edilip kullanıcının beğenisine sunulur. Evlerde kolay ulaşılabilir noktalarda bulunan parçalar, depolama özelliği ile yemek odası ve oturma odasında sıkça tercih edilir. Salonlarda yemek takımı ve bardak setlerinin sergilendiği mobilyalar olarak karşımıza çıkarken; oturma odalarında konsol üssüne kitap ve süs eşyalarının yerleştirildiği ürünler olarak konumlandırılır. Bunun yanı sıra antrelerde de kullanılan parçalardandır. 


Her Eve Uygun Tasarımları ile Wood’n Love Konsol Modelleri


Konsol çeşitleri, yerleştirilecek alana göre farklı boyutta seçenekleri ile herkesi memnun etmektedir. Dekorasyon püf noktası olarak evde boş bulunan, eşya yerleştirmediğiniz alanlara küçük boy konsol yerleştirebilirsiniz. Merdivenli evlerde, merdiven boşluklarını doldurmak için konsol yerleştirmek harika bir fikirdir. Bu şekilde hem düzen hem de görsel açıdan şık bir görünüm elde edilir. Evdeki küçük eşyaların, fazla kullanılmayan ürünlerin depolanması için konsol takımı çeşitleri, ideal bir seçenektir ve her ihtiyaca göre şekillenebilir.  Yemek ve oturma odalarında kullanılan vitrin, konsol ve kitaplık gibi ürünler, depolama dışında farklı objelerin sergilendiği alanlarını da meydana getirir. Dekoratif eşyalar, fotoğraflar, objeler, süsler ve çiçekler konsol üstünde sergilenebilir. Evlerde tercih edilen ve duvara monte edilerek kullanılan vitrinler, odalara daha samimi bir hava katar. Wood’n Love konsol&vitrin modelleri ile yaşam alanlarınızı yaşanılır kılın!


En Uygun Konsol Fiyatları Bessons Home’da!


Her zevke ve her ihtiyaca yönelik üretilen Wood’n Love mobilyaları, farklı bütçelere hitap edecek çeşitliliktedir. Farklı tasarımların yer aldığı geniş ürün yelpazesi sayesinde farklı modellere ulaşmak mümkündür. Çeşitliliğin fazla olması sayesinde herkes kendi ihtiyacına uygun ürünü kolayca bulabilir. Konsol modelleri, evlere ekstra depolama alanı katmasının yanında şık bir hava da katar. Konsol ürünleri, yemek ve oturma odaları başta olmak üzere kullanıldıkları her ortamda dikkat çekici bir görünüm sağlarlar. Elbette sundukları depolama alanları sayesinde de pek çok eşyanın muhafaza edilmesine yardımcı olur. Konsol üstüne yerleştirilen objeler, fotoğraflar ve süs eşyaları da kişinin kendisini yansıttığı hoş detaylar olarak göze çarpar. Vitrin ve konsol modelleri, her yaştan kişi tarafından tercih edilen ve yaşam alanlarında sıkça kullanılan bir mobilya türüdür. Konsolun sahip olduğu özelliğe göre fiyatlarında da değişiklik meydana gelebilir. Büyük boy bir ürün ile küçük boy bir üründe kullanılacak malzeme miktarı değişeceği için fiyat farkı olması da muhtemeldir. Konsol fiyatları işçilik, malzeme kalitesi, tasarım, işlevsellik gibi kriterlere göre şekillenir. Wood’n Love tarafından kaliteli malzeme ve özenli işçilik ile tasarlanan konsol & vitrin modelleri, yüzlerce seçeneği ile her bütçeye hitap eder. Geniş ürün yelpazesini inceleyerek, ihtiyacınıza ve dekorasyon anlayışınıza uygun ürüne karar verebilir, Bessons Home’un ayrıcalıklı fiyatları ile güvenli alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz.


Yemek Odası Dekorasyonu Tamamlayıcı: Konsol Modelleri


Evleri dekore ederken mobilyaların hem işlev olarak hem de dizayn olarak önemi çok büyüktür. Yaşam alanlarında yer alan koltuk, masa ve konsolların halı ve perdelerle uyumuna kadar dikkat edilmesi gereken pek çok nokta vardır. Ev için mobilya seçerken ihtiyaca yönelik olması, şık olması ve evin kalanı ile uyum içerisinde olması önemlidir. Mobilyalar içerisinde vazgeçilmez bir yere sahip olan konsollar da zamansız bir şekilde evlerdeki yerini alan ürünlerdendir. Wood’n Love konsol çeşitleri, her eve, her odaya ve her tarza uyum sağlayan seçenekler barındırır. Bessons Home ürünlerinin tümünde dayanıklılık, kalite ve tasarım ön plandadır. Klasiğin asaletinden vazgeçmeyerek modern bir şekilde tasarlanan konsol modelleri, hem dekoratif hem de kaliteli ürünler olarak karşımıza çıkarlar. Vitrin çeşitlerinde modern tasarımların yanı sıra geçmiş dönem esintileri barındıran modellere de sıkça yer verilir. Geçmiş günümüze evlerde en çok yer verilen mobilyalardan olan konsol ve vitrin takımları, her yaştan insanın yaşam alanında zevkle yer vereceği parçalardır. Onlarca renk alternatifiyle de farklı zevklere, tarzlara ve ev dekorasyonuna uyum sağlarlar. 


Elbette üretim sürecinde tercih edilen materyaller sayesinde uzun ömürlü olmaları da bir diğer özellikleridir. Konsol modelleri, her zaman popülerliklerini koruyan, evin her alanında tercih edilen şık mobilyalar olarak karşımıza çıkar. Özellikle yemek odalarında sofra ve tekstil ürünlerini muhafaza etmek için sıkça tercih edilir. Masanın yanında konumlandırılmasıyla masa hazırlanırken ihtiyaç olacak her ürünü depolaması sayesinde her evde bulunması gereken ürünlerin başında gelmektedir.

 

Konsol ve vitrinler, hem tek parça olarak satın alınabilir hem de birden fazla parça halinde, takım olarak da satışa sunulur. Aynasız konsol ve aynalı konsol modelleri farklı gereksinimlere hitap edecek kaliteli ürünlerin başında gelir. Konsol takımları içerisinde ise sehpa, ayna ve tv ünitesi gibi birbiri ile tasarım ve renk uyumu bulunan setler yer alır. Bununla birlikte yemek masaları ve mobilya ürünlerine de takım olarak uyum sağlayacak alternatifler bulunur. Zamansız, her dönemde kullanılabilecek bir ürün olma özelliği ile yoğun istekle tercih edilir. 


Konsol üstü dekorasyonu için konsol aksesuarı olarak üretilen objeler de temin edilebilir. Bu aksesuarlar içerisinde vazo, biblo, çerçeve, mum, çiçek gibi ürünler en popüler olanlarıdır. Elbette ki danteller de büyüklerimizin evlerinde yer alan vitrinlerin vazgeçilmez bir parçasıdır. Gelenekselden vazgeçmeyenler için dantel ile dekore edilmiş vitrin çeşitleri de vintage ve hoş bir görünüm sunmaktadır.


Konsol Modellerinin Şıklığını Evinize Taşıyın


Geçmişten günümüze ev ve ofislerde kullanılan ve sevilen parçalardan biri de konsol dolap modelleridir. Günümüzde konforlu kullanımlarıyla beraber modern detaylarıyla da öne çıkmaya devam ederler. Farklı kapak seçenekleri, özgün tasarımları, çeşitli materyalleri ile beğenilere hitap eden pek çok modeli mevcuttur. Konsol vitrin çeşitleri 3, 6 veya 8 kapaklı olmak üzere farklı şekillerde karşımıza çıkarlar. Bu ürünlerin ölçüleri ise kapak sayılarına bağlı değişiklik gösterir. Genel olarak geniş duvarlara konumlandırılan ürünler, camlı, kapalı dolaplı ya da açık şekilde dizayn edilir. Dekorasyonların vazgeçilmez parçalarından biri olan konsollar, ortamlara hareketli bir hava katar. Yaşam alanında kullanılan diğer ürünlerle uyum içerisinde kullanılan bu mobilyaların yanlarına tablo, fotoğraf gibi dekoratif eşyalar yerleştirilir. Vitrin modelleri, aksesuarlarla süslenerek salonların başköşesinde yerlerini alırlar. Vitrinler genelde büyük modelleriyle kullanılırken konsollar, küçük odalarda tercih edilmesiyle bilinir. Farklı ölçüleri ile hem geniş hem de küçük odalara uygun modelleri bulunur. Wood’n Love konsol vitrin modelleri, geniş ürün yelpazesi ile herkese uygun bir seçenek barındırır. Kullanılmadan önce mutlaka ölçülerine bakılması gereken konsol modelleri, evleri toparlayıcı ve düzenleyici olması sebebiyle hayat kurtaran mobilyalardandır.  Konsollar; küçük, orta ve büyük fark etmeksizin farklı seçenek ve ölçüleriyle her eve ve her dekorasyona uyum sağlar, şıklık katar.


Konsol ve vitrin modelleri, genellikle yemek masalarına yakın şekilde konumlandırılır. İçlerine yemek takımları, çatal bıçak setleri ve bardak takımları yerleştirilir. Konsol çeşidine göre bu ürünler bazen sergilenmek için bazense dolapların içerisinde muhafaza etmek için kullanılır. Her iki seçenekte de bu eşyalara kolay ulaşım sağlanması en tercih edilen işlevdir. Kısacası salon konsol modelleri genelde büfe görevi görürler. Evlerde genelde akşam yemeği için kullanılan tabakları, çatal bıçak setlerini muhafaza eder, servis yaparken kolayca ulaşılmasını sağlarlar. Farklı renk ve desen seçeneklerine sahip bu ürünler, yemek odalarında şıklık yakalamak isteyenler için idealdir. Küçük olarak tasarlanan mini konsol çeşitleri, sehpa görevi görmeleri sayesinde sunum yaparken pratik bir kullanım oluşturur. Renk olarak ise geniş bir skalada kullanıcıların beklentilerini karşılayacak seçenekleri bulunur. Ahşap konsol modelleri, ceviz konsol modelleri en çok dikkat çeken alternatiflerdir. Beyaz, yeşil, sarı gibi renkler ise yaşam alanına renk katmak isteyenlerin başlıca tercihidir. Her gün yenilenen trendler ile siyah ve gri gibi renkler de ofis ve evlerde kendilerine yer edinen parçalardır.


Wood’n Love Konsol Seçiminizle Salonunuzda Fark Yaratın


Konsol modelleri, evinize ve yaşam alanlarınıza farklılık katan ürünlerdir. Depolama ve düzenleme özelliği ile de hayatınızı kolaylaştırır. Özellikle salon ve oturma odası dekorasyonunda vazgeçilmez mobilyalardan biridir. Konsol alındıktan sonra kalan mobilyaların konsola uygun seçildiği durumlar dahi olur. Salon stiline uyum sağlayacak farklı materyal ve tasarımlarda modelleri bulunur. 


Ahşap konsol seçenekleri hem açık renkte hem koyu renk tonlarında tercih edilebilir.  Konsol çeşitleri, Wood’n Love’ın kaliteli tasarımlarıyla beklentileri karşılayacak bir ürün olur. Alternatifler arasında klasik ve modern stilde ürünler yer alır. Bessons Home konsol modelleri, üretim malzemesinden renk skalasına, boyutundan görsel estetiğe kadar her detay düşünülerek hazırlanmıştır. Çok yönlü kullanımıyla dikkat çeken konsollar, dolaplı, açık ve çekmeceli alternatifleri ile farklı amaçlara hitap eder. Çok amaçlı konsol modelleri pek çok ürünü depolayabilir. Evdeki fazla ürünler, kişisel eşyalar, sofra ürünleri gibi göz önünde bulunmaması ancak kolay ulaşılması istenen her şeyi konsolların içerisine yerleştirebilirsiniz. Geçmiş zamandan bugüne değin kullanılan ve popülerliklerini hiç yitirmeyen vitrin modelleri, kaliteli yapıları ve dayanıklılıkları sayesinde tercih edilmektedir.


Her dönem dikkat çeken modellerden biri olan ahşap konsol, farklı renk tonlarında seçenek sunar. Kişisel eşyaların muhafaza edilmesini sağlayan mobilyalar, evdeki diğer mobilyalarla uyumlu hale getirildiğinde ortaya çok şık bir görüntü çıkmaktadır. Konsolların dikkat çeken kulp detayları da farklı bir dekor yaratmaya yardımcı olur. Konsol kulplarına değiştirerek yapılan küçük bir dokunuşla vintage, retro ve modern bir hava yakalamak mümkündür. İnsanların bulunduğu hemen her alanda kullanılan mobilya türlerinden biri olan konsollar, sıra dışı tasarımları ile farklı stile sahip kullanıcılara da hitap etmektedir. Konsol ve vitrin modellerine ahşap zemine işlenen özel desenler ile farklı bir hava kazandırılır. Tüm mobilyalar arasında uyumu sağlayan bir parça olarak öne çıkan konsollar, üzerine yerleştirilen konsol üstü eşyalar, içerisinde hemen ulaşılmak üzere muhafaza edilen ürünler ile tam bir performans ürünüdür. Konsol ve vitrin modelleri, sundukları performans sayesinde kullanıcılar tarafından beğeni toplayan ürünler olarak karşımıza çıkar. Bessons Home’un geniş ürün yelpazesinden seçeceğiniz konsol & vitrin modelleri, yaşam alanınıza bambaşka bir hava katmak için seçiminizi bekliyor.


Çok Yönlü Kullanımıyla Avantajlı Bir Ürün: Konsol Modelleri


Ev ve ofis için mobilya seçimi yapmak üzerine düşünülmesi gereken bir karardır. İhtiyaçların belirlenmesi, renk ve tasarıma karar verilmesi, boyutlarına da ayrıca dikkat edilmesi gerekir. Konsol satın alırken incelenecek pek çok model bulunur. Klasik konsol modelleri, nostaljik açıdan etkileyici bir görünüme sahip olmasının yanı sıra kullanım açısından da tercih edilir. Mobilya satın alırken mobilyaların birbirine tarz olarak uyuşmasına da dikkat etmek gerekir. Spor dizayna sahip bir eve klasik tarzda ürün seçimi yapmak estetik açıdan hoş bir stil yaratmayabilir. Konsol modelleri arasında inceleme yaparken, takım olarak bir düzen oluşturmak ya da ayrı ayrı parçalarından uyumundan yararlanmak da değerlendirilebilir. Tarz ve stil dışında aynı zamanda renk ve tonları da dikkate alınmalıdır. Mekanlarda tek tip renk seçimi yerine farklı renklerin uyumundan yararlanmak da sıra dışı bir uyumu beraberinde getirebilir. Aydınlık iç mekânlara sahip olmak için renkli ve özgün konsollardan yana tercih yapmak doğrudur. Eşyaların genelde açık tonlarda olduğu mekanlara koyu renk mobilyalar da dekorasyona dahil edilebilir. Bunun için açık tonlu odalarda koyu renk konsol kullanımı, ürünün dikkat çekmesini ve ortamın yıldızı olmasını sağlar.


Çekmeceli konsol modellerinin kapalı ve dolap şeklinde dizayn edilen türleri de sıkça tercih edilen ürünler arasında yerlerini almış durumdadır. Bu tarz konsol modellerinde tek üründe iki farklı performans örneği görülmüş olur. Çekmeceli konsol modelleri, küçük eşyaların muhafaza edilmesi için çok uygun seçeneklerdir. Model incelemesi esnasında gözden kaçırılmaması gereken diğer nokta ise ürün ölçüleridir. Vitrinin yerleştirileceği alan ile vitrin ölçülerinin tam olarak uyuşması gerekmektedir. Bunun dışında mobilyaların kolay temizlenebilir ürünler olması da önemlidir. İş yoğunluğunuzdan dolayı fazla temizlik yapamıyorsanız toz belli etmeyen renklerde ürünler tercih etmeniz doğru olacaktır. Ferah ortamlarda dikkat çekici bir mobilya olarak karşımıza çıkan konsollar, bulunduğu ortama zır renklerdeyse oldukça özgün bir stil yaratabilir. Aynı zamanda eşyalar arasındaki renk tonlarının birbirine yakın ancak farklı olması mekanda bütünlüğü sağlayan bir unsurdur. Konsol modelleri, salon haricinde oturma odası, yemek odası ve misafir odası gibi yerlerde de sıkça konumlandırılır. Ayakları ahşaptan yapılan konsollar, oldukça beğeni toplayan ürünlerdir. Konsolların ayakları yerden yüksek olan seçenekleri temizliği kolaylaştırdığı için tercih edilir. Evinizde ya da ofisinizde bu konsollara yer açmak isterseniz Bessons Home sayfasından ürünlere göz atabilirsiniz.


En Uygun Fiyatlı Konsol Çeşitleri Bessons Home’da


Satın alınacak mobilya ne olursa olsun fiyat unsuru oldukça önemlidir. Söz konusu mobilyalar evde kullanılacak ise verilen önem daha da artar. Konsol fiyatları belirlenirken dikkate alınacak pek çok unsur bulunur. Modellerin sahip olduğu detaylar, fiyat skalası üzerinde direkt olarak etkilidir. Ürünlerin fiyat aralıklarında boyut özelliği oldukça etkilidir. Uzunluk, genişlik ve yükseklik gibi ölçü farklılıkları fiyatları etkileyen bir unsurdur. Uzun konsol modelleri ile kısa konsol modelleri arasında bazı fiyat farklılıkları söz konusu olabilir. Ölçüler değiştikçe ürünlerin fiyatlandırmasında farklılıklar meydana gelmektedir. Bessons Home’da her bütçeye hitap edecek ürün çeşitliliği mevcuttur. Konsol seçim sürecinde öncelik fiyattan ziyade ürünün kalitesi, dayanıklılığı ve bu özelliklere bağlı olarak ne kadar uzun ömürlü olduğudur. Bütçenizi önceden belirlediğiniz takdirde, aradığınız konsol modelini bulma süreciniz hızlanmış olacaktır. Araştırma yaparken fikir sahibi olmak adına kullanıcı yorumlarına da göz atmanız doğru olacaktır. Konsolların kapak sayısı da fiyatlandırma da önemli bir etkendir. 3 kapaklı konsol, 2 kapaklı konsol ya da 4 kapaklı konsol modelleri arasında kullanılan malzeme miktarı değiştiği için fiyat da değişmektedir. Çekmece detayı da fiyatların belirlenmesinde rol sahibidir. Bessons Home üzerinden hem bütçenize uygun hem de aradığınız şıklığa sahip olan Wood’n Love konsol modellerini rahatça bulabilirsiniz.