Duvar Rafları

En Kullanışlı Duvar Rafları Bessons Home’da!


Çok yönlü kullanımları ile yaşam alanlarında en sık tercih edilen ürünlerin başında duvar rafları gelmektedir. Farklı materyallerden, farklı boyutlarda üretilen Wood’n Love duvar rafları, akla gelebilecek her şeyi dizmek için kullanılabilir. Salonda, yatak odasında, banyoda, mutfakta ve balkonda kullanılabilecek duvar rafları, evin tüm yaşam alanlarının en büyük ihtiyaçlarından biridir. Gerek dekoratif, gerek ihtiyaca yönelik olarak kullanılan duvar rafları, farklı renkleri ve özgün tasarımlarıyla her ihtiyaca yönelik memnuniyet oluşturur. Wood’n Love tarafından özenle ve tüm ihtiyaçları karşılayacak şekilde üretilen duvar rafları, bütçe olarak da genellikle çok uygun fiyatlardadır. Bütçesini zorlamadan evine şıklık katmak isteyen herkesin tercihi kesinlikle dekoratif duvar rafları modelleridir. 


Duvar rafları, görsel açıdan şık görünen dekoratif ürünlerdir, bulunduğu duvarlara hareketli bir görünüm katar. Yaşam alanlarını daha keyifli hale getiren bu tarz ürünler, işlevsel olmaları ile de neredeyse her evde tercih edilmektedir. Duvar rafları, aydınlatma ürünleriyle uyum sağlayacak şekilde kullanıldığında dekorasyon bütünlüğü hoş bir şekilde sağlanmaktadır. Masif ahşap raflar, neredeyse tüm dekorasyon stilleriyle uyum içerisinde olmasıyla sıkça tercih edilir. İşlevsellik olarak beklentiyi karşılayan parçalar, kişilerin kendi hayal güçlerine ve yaratıcılıklarına uygun şekillerde kullanılabilir. Dekorasyonu daha da güzelleştirmesiyle göze çarpan raflar, özellikle küçük mekânların dekorasyonunu tamamlamakta bir numaradır. Pek çok farklı boyutta ve formda üretilen duvar rafları, her odaya ve her stile kolayca uyum sağlar. Kutu şeklindeki raflar, açık raflar, geometrik desenli raflar, farklı beğenilere hitap eden seçeneklerden bazılarıdır.  Obje ve eşyaların derli toplu görünmesinin yanı sıra depolama alanı olarak da kullanılabilir. Duvar rafları; kitaplar, plaklar ve filmleri yerleştirmek için harika ve dekoratif seçimlerdir. Bulundukları yaşam alanlarına modern bir hava katmaları, küçük alanlarda ekstra alan çözümü olmaları ile ilgi gören dekoratif ürünler, kullanılacağı odaya uygun şekilde farklı amaçlarda kullanılabilir. Banyo, mutfak, yatak odası, çocuk odası ya da salon; hangi alanda kullanacaksanız duvar rafınız da o alana uygun hale gelebilir. Banyoda havluluk, salonda televizyon ünitesi, oturma odasında kitaplık, mutfakta erzak rafı, çocuk odasında oyuncak rafı gibi seçenekler ile ihtiyacınızı net bir şekilde karşılar. Wood’n Love duvar rafları, farklı boyutta seçenekleri, renk seçenekleri ve özgün tasarımları ile Bessons Home’da sizleri bekliyor.


Yaşam Alanları için İşlevsel Bir Çözüm: Raf Modelleri


Farklı materyaller ile üretilebilen, tasarımlarıyla göz doldurarak yaşam alanlarında kendine yer bulan duvar rafları, bazen demonte bazense kullanıma hazır şekilde teslim edilir. Birden fazla parçalı raf modelleri kolay birleştirilebilir halde demonte iken, tek parça raflar yalnızca duvara asma aparatı ile hazır haldedir. Duvarlarlara monte edilerek kullanılmaya başlanan duvar rafları, aparatları sayesinde kolayca kurulabilir. Kurulumu herkes yapabilir, dilerse duvardan çıkararak başka bir odaya takabilir. Üzerlerinde birçok eşyayı taşıyabilen raflar, sadece duvarlara değil dolapların içerisine de monte edilebilir. Bu sayede gardırop içlerinin düzenlenmesi, mutfak ve banyolardaki çok amaçlı dolapların daha düzenli olmasını sağlar. Farklı boyutlarda üretilen raflar, genelde metal, tahta ya da cam gibi materyallerden yapılır. hem dekoratif hem fonksiyonel olmaları sebebiyle tercih edilen ürünler, aynı zamanda boş duvarları estetik bir şekilde doldurmak için de harika bir seçimdir. Salonlarda kitap ve film yerleştirmek için kullanılan duvar rafları, kişilerin hobi ve beğenilerini sergileyebilecekleri harika alanlardır. 


Duvar rafları modelleri, kişilerin tercihlerine ve isteklerine bağlı olarak mobilyalar ile dekoratif şekilde eşleştirilebilir. Rafların üzerine kişisel eşyalar, anılar ya da hobi ürünleri dizilebilir. Pratik ve kullanışlı olmaları ile tercih edilen Wood’n Love duvar rafları, geniş bir ürün yelpazesi ile ilgilisine hitap etmektedir. Hem çeşit olarak her beğeniye hitap etmesi hem de uygun fiyatlara sahip olması ile her eve girebilen bütçe dostu ürünler olarak karşımıza çıkmaktadır. Farklı dizaynları ile beğeni kazanan raf modelleri, kullanışlı olmaları sayesinde de senelerdir popülerliklerini korumaktadır. Evlerde kullanıldığı kadar ofislerde de sıklıkla tercih edilen raflar, bu alanlarda dosya ve evrakların düzenlenmesi bazen de dekoratif amaçla kullanılır. Raflar, çoğunlukla göz önünde ürünler olduğu için güzel bir şekilde dizilmesi ve dekore edilmesi, daha da dikkat çekici hale gelmesini sağlar. Duvar rafları, dekoratif amaçlı kullanımlarında küçük parça olan eşyaları ya da minik parçalardan oluşan koleksiyonları güzel bir şekilde taşıması ile tercih edilir. Bessons Home duvar rafları modelleri içerisinde her kullanıcının dekorasyonuna, yaşam tarzına ve stiline uygun bir seçenek bulunur. Pratik şekilde montajı sağlanan raflar, satın alınmadan önce ölçülerine dikkat edilmesi gereken parçalardandır. Yerleştirme ve montaj esnasında kötü sürprizlerle karşılaşılmaması için monte edilecek alan ile raf ölçülerinin uyuşmasına dikkat edilmelidir. Uygun fiyatlarla satın alınabilen duvar rafları, alınabilecek maksimum verimin alınabileceği yüksek performanslı ürünlerdir. Bu ürünler, üzerine yerleştirilen eşyaları düzgün ve görünür tutmaları sayesinde aranan eşyaya kolayca ulaşabilme imkanı tanır.


Dekoratif ve İşlevsel Açıdan Avantaj Sağlayan Raf Modelleri


Dekoratif raf modelleri, farklı model ve tasarımlara sahip, bu sayede farklı tarzda dekore edilen ofis ve evlerde kullanılabilen ve piyasada sıklıkla karşılaşılan ürünlerdir. Genel olarak duvarlarda zaman zaman da dolap içlerinde tercih edilen parçalar, boşlukları dekoratif ve işlevsel şekilde değerlendirmek için kullanılır. Bu sayede hareketli bir dekor yakalanır. Ayrıca duvar rafı modelleri sayesinde eşyaların düzenli görünmesi de sağlanır. Yer açısından sıkıntı yaşayan evlerde dolap veya kitaplık almak yerine duvar rafları tercih edilebilir. Kitap, DVD, plak ya da mum, çiçek gibi kişisel ve süs eşyalarının sergilenmesi için ideal alanlardır. Bu dekorasyon stili ile yaşam alanlarında dikkat çeken ve beğeni toplayan alanlar oluşturmak çok kolaydır. Dekorasyonunda ahşap kullanan kişiler için ahşap raf modelleri, çok doğru bir seçim olacaktır. Şık olmalarıyla birlikte vintage bir hava da barındıran klasik modeller, modern ile bir araya getirilerek sıra dışı bir tarz yaratılabilir. Minimalist yaşam tarzını benimseyen kişilerin evlerinde ahşap raf modelleri göz dolduran parçalar olarak dikkat çekmektedir. 


Wood’n Love duvar rafları kategorisinin geniş ürün yelpazesi, fazla sayıda seçenek barındırması, ev ve ofis dekorasyonu tamamlayıcılığında birinci tercih olması sağlamaktadır. Bu yardımcı mobilyalar sayesinde boş alanlar ve kullanılmayan duvarlara canlılık ve hareket gelir. Salonlarda, koridorlarda, yatak odalarında, mutfaklarda ve banyolarda, çalışma odalarında, çocuk odalarında ve akla gelebilecek tüm yaşam alanlarında raf kullanılır. Bu noktada dekorasyona uyum sağlayacak şık ve kullanışlı olan modeller tercih edilir. Mutfaklarda kullanışlı olmasıyla tercih edilen duvar rafları modelleri, fonksiyonel açıdan da avantajlıdır. Kavanozlar, baharatlar, soslar ve pek çok gıda ürünü; kolay ulaşılabilir halde dizilirken görsel açıdan da hoş bir sergileme alanı yaratılır. Mutfaklara özel olarak tasarlanan duvar rafları, dekorasyon tamamlarken ihtiyaçları da tam olarak karşılar. Bu raflara aynı zamanda bardak, tabak, kase gibi ürünler de estetik açıdan hoş bir görüntü yaratmak amacıyla yerleştirilebilir. Özellikle açık raf sistemi, son yılların en popüler mutfak dekorasyonlarındandır. Modern ve klasiğin bir arada bulunduğu açık raflı mutfaklar, adeta kaosun içerisinde yer alan düzeni temsil eden, sıra dışı bir görünüm meydana getirir. Hali hazırda bulunan mutfak dolaplarında yer kalmadığı zamanlarda alternatif bir seçenek olarak da tercih edilebilen raflar, duvarlara monte edilerek kolayca kullanılabilir. Evlerin her alanına uyum sağlayan raf modelleri, mutfak tasarımlarında en verimli kullanılabilecek ürünlerdendir. Evlerde olduğu kadar ofis mutfaklarında da tercih edilebilecek ürünler, kullanıldığı her ortama modern ve şık bir görünüm katar.


Her Ortama Uyum Sağlar: Wood’n Love Duvar Rafı Modelleri


Ev, ofis, iş yeri gibi yaşam alanlarında sıkça tercih edilen ürünlerin başında yer alan raf çeşitleri, duvarlara yerleştirilebilen parçalardır. Bu ürünlere kitap, fotoğraf, film gibi eşyaların yanı sıra çiçek, biblo ve mum gibi aksesuar ürünleri de yerleştirilebilir. Aksesuar çeşitliliği, rafların daha dekoratif ve şık durmasını sağlar. Duvar rafları sayesinde boş kalan duvarlar, olabilecek en dekoratif şekilde doldurulur. Böylece odaların eksik kalan dekorasyonları duvar rafı modelleri aracılığıyla tamamlanmış olur. Mobilya grubu içerisinde yer alan raflardan bir diğeri de banyo raf modelleridir. Küçük boyuttaki banyolarda kurtarıcı olan ürünler, alandan tasarruf için geliştirilen ve bu şekilde tasarlanan parçalardır. Havlu, diş fırçasına, kişisel bakım ürünleri, sabunluk, deterjan gibi pek çok ürün banyo rafına yerleştirilebilir. Çok yönlü kullanımı ile tamamlayıcı ve kurtarıcı mobilyalardır. Duvara kolayca monte edilmesi ile de pratik oluşuyla zaman kazandırır. Sunta, metal, ferforje gibi malzemelerden de üretilebilen raflar, kullanılacağı alana göre tercih edilir.


Evlerde ve ofislerde sıkça tercih edilen raflar, mekanın dekorunu ve havasını etkili bir şekilde değiştirip estetik bir görünüm elde etmeye fırsat verir. Son dönemde özellikle dekoratif amaçla tercih edilen ürünler, daha çok küçük evlerde düzenleyici görevi görür. Fonksiyonelliği ve şıklığı ile öne çıkan raf modelleri, dayanıklı malzemeye sahip olmaları sayesinde de uzun ömürlü bir performans sunar. Açık mutfaklar ve salonlarda sıkça kullanılan çok amaçlı raf seçenekleri kalın ve geniş modelleriyle TV ünitesi ve kitaplık olarak da tercih edilebilir. Yalnızca dilenen şekilde monte edilerek kolayca kullanıma hazır hale gelen duvar rafları, özgün tasarımları ve kişiselleştirilebilir olmalarıyla beğeni toplayan ürünlerdir.


Hem İşlevsel Hem Şık: Bessons Home Raf Seçenekleri


Günümüzde dekorasyon değişikliği ya da dekorasyona ekleme yapılacağı zamanlarda tercih edilen raflar, farklı işlevleri ile ön plana çıkar. Eşyaların yerleştirildiği ve ortamın düzenli görünmesini sağlayan şık bir dekorasyon ürünü olmanın yanı sıra seçim esnasında kullanıcıları fazla düşündürmemesi ile de dikkat çeker. İhtiyaca karar verdikten kısa süre sonra alınacak rafa karar verilebilir. Seçim esnasında duvar boyutu ve rengi gibi faktörlere bağlı kalınırsa dekorasyonda bütünlük raf modeline hızlıca karar verilebilir. Odalarda bulunan diğer mobilyalar ile uyum içerisinde kullanılacak rafların rengi bu noktada oldukça belirleyicidir. Ahşap, metal ya da ferforje olmak üzere pek çok raf modeli bulunur. Farklı materyallerde üretilen raflar sayesinde boş kalan duvarlar, stil sahibi ve çarpıcı bir görünüme kavuşur. Bir diğer önemli nokta ise kullanım amacıdır. Ürünün ne amaçla kullanılacağı, raf seçimi yapılan esnada önemli ölçüde kolaylık sağlar. Örneğin; televizyon yanındaki boş duvarı doldurmak, obje yerleştirmek, mutfak rafı olarak mutfak ürünlerini yerleştirmek bambaşka ve farklı amaçlardır. Raf seçimi öncesi bu isteklere karar verilmesi, seçimin buna göre yapılması kullanıcıların vakitten tasarruf etmesini sağlayan önemli bir etkendir. Bessons Home’da yer alan rafların çeşitliliği, aradığınızı bulma konusunda sizlere yardımcı olacaktır.


Mobilya alımında dikkat edilecek noktalardan belki de en önemlisi, malzemenin dayanıklı olmasıdır. Wood’n Love duvar rafları, fiyat performans olarak en iyisini bulabileceğiniz bir üründür. Kullanılan kaliteli malzeme, özenli işçilik, özgün tasarımlar ve Bessons Home’un avantajlı fiyatları ile hayal ettiğiniz ötesinde mobilyalara sahip olabilirsiniz. İyi şekilde desteklenmiş dayanıklı materyaller ile tasarlanan raflar, kullanıcıların her ürünü koyduğunda sağlam durur. Kitap yerleştirilen raf modelleri farklı gözlerde kitapları kategorize etme fırsatı verirler ve duvarlarda hareketli, canlı görünümler yaratır. Evlere ve ofislere uygunluk gösteren ürünler, özel tasarımlı seçenekleri ile kullanıcıların karşısına çıkar. İster çelik ister ahşap ister demir raf fark etmeden malzeme kalitesi ile üretilen ürünler, odaların her açıdan değişmesini sağlar. Mutfaklardan salonlara, çalışma odalarından banyolara, hemen her alana pratiklik katan parçalar kullanıldıkları noktalarda efektif bir görünüme sahip olurlar. Kullanışlı olmaları ile rahatlık kazandıran rafların üzerinde kullanıcı isteğine göre ürünler yerleştirilip, sergilenebilir. Bu sayede duvarları anılar ile doldurmak, keyifli formlara sokmak ve şık görünmelerini sağlamak mümkün hale gelir. Kitaplarla, dergilerle veya çeşitli koleksiyonlar ile dinamik bir form kazanan ürünler de dekoratif açıdan etkileyici bir hal alır.


Yaşam Alanlarının Dekorasyonuna Renk Katan Raf Modelleri


Ofislerin, evlerin duvarlarına yerleştirilen ve pratiklikleri, şıklıkları ile bilinen modern raf seçenekleri, dekoratif anlamda sağladıkları katkılar ile dikkat çeker. Yenilikçi detayları ile farklı bir ambiyans yaratılmasına yardımcı olur. Bu etkiyi kendi yaşam alanında sağlamak isteyen kullanıcılar tarzlarına, zevklerine göre bir tasarımdan yana tercihte bulunabilir. Aynı zamanda evlerin mevcut dekoruna uyum sağlayacak bir seçim yapmak da fayda sağlar. Koltuk takımları veya diğer mobilyalar ile yakın tonlarda, geometrik ya da merdiven raf modellerinden yana seçim yapmak, etkili bir görünüme ulaşılmasını mümkün kılabilir. Düz ve sade, beyaz renkte, kahverengi gibi doğal tonlarda olan raflar ise kimi kullanıcıların tercihine göre yerlerini kırmızı, pembe, yeşil, mavi gibi daha canlı renklere bırakır. Eğer evlerde ya da iş yerlerinde duvarlarda tablo olması seviliyorsa, bunun için de uygun modeller ürün çeşitliliği içerisinde bulunur. Tabloları koymaya ideal olan raflar, duvarları tamamen görselliğin aktif olduğu bir alana çevirmek için son derece uygundur. Farklı tablolar ve renkler ile evlerin dekorasyonuna farklı bir bakış açısı kazandırılır.


Yaşam alanlarında ya da iş yapılan ortamlarda şıklığı, düzeni ve tertibi önceliğinde tutan raf modelleri çeşitli markaların aracılığı ile kullanıcısına ulaşır. Dayanıklılıkları ile birlikte tamamen kaliteli materyallerden oluşturulmuş olmaları her ürünün kendi has bir detay barındırmasına olanak tanır. Böylelikle ortamlarda dekorasyona verilen önem, raflarla da desteklenmiş olur. Kişilerin kendi yaratıcılıklarına göre belirleyecekleri kullanım şekline göre açık veya kapalı, çekmeceli ve çekmecesiz ürün tercihinde bulunulabilir. Son dönemlerde alanlara farklı bir görünüm katan halatlı raf modelleri, günümüzde kafelerde veya restoranlarda dahi karşılaşılan bir parça haline geldi. Evlerde de değişik bir şekilde kullanılması mümkün olan bu ürünler, ev konseptini özelleştirme fırsatı da sunar. Alışılmışın ötesinde bir dekoratif etki yaratmaya ideal olan ve yenilikçi fikirler yaratmayı mümkün kılan raflar, çeşitli figürleri barındıran, temalı, desenli modelleriyle de duvarlara dikkat çekici bir boyut kazandırabilir. Sıcak, samimi bir ortam yaratmaya uygun olan bu ürünler de kendi alıcı kesimini bulmakta güçlük çekmez. Sizler de evlerinizi, ofislerinizi bu raf modelleri ile canlı ve düzenli tutmak isterseniz Bessons Home duvar rafları kategorisinden detaylı bir inceleme yapabilirsiniz.


Dekoratif ve Kullanışlı Duvar Rafı Modelleri Bessons Home’da


Ev dekorasyonunda kullanılan hem şık hem dayanıklı duvar rafları sayesinde yaşam alanlarının tarzını kolayca değiştirebilirsiniz. Bu ufak dokunuş sayesinde salon, mutfak ve banyo gibi alanlar, bambaşka bir hava bürünür. Dekorasyonda arka planda kalan ürünler, günümüzün yeni moda anlayışı ile evlerde kendilerine daha çok yer bulmaktadır ve doğru şekilde kullanıldıklarında bambaşka bir atmosfer yaratır. Küçük duvar rafları bile evlerin, kafelerin ya da ofislerin havasını değiştirmeye yeter. Özellikle renkli duvar rafları ev mobilyalarının tamamlayıcı parçasıdır. Ofislerde tercih edilen duvar rafı kitaplık olarak da kullanılabilir. Bu sayede dosyalarınızı ya da kitaplarınızı çok daha düzenli bir şekilde muhafaza edebilirsiniz.


Duvar raflarını dekoratif ya da ihtiyaç amaçlı kullanabilirsiniz. Metal, demir, ahşap, makrome ve cam gibi farklı materyallerden üretilen bu ürünler hem işlevsel hem de oldukça şıktır. Boş duvarlarınızı raflarla süsleyip daha işlevsel hâle getirebilirsiniz. Evde özellikle salon, banyo, mutfak, çalışma ve çocuk odasında tercih edilen bu ürünler eşyaların daha düzenli görünmesini sağlar. Mutfak gereçlerini köşe duvar rafına dizip daha derli toplu bir görünüm elde edebilirsiniz. Çalışma odasında kitaplık olarak kullandığınız uzun duvar rafına çeşitli eşyalarınızı yerleştirerek alanınızı genişletmeniz mümkündür. Çocuk odasındaki kapaklı duvar rafına küçüğün ulaşmasını istemediğiniz eşyaları koyabilirsiniz. Kafelere yerleştirilen halatlı, çiçekli dekoratif raflar sayesinde misafirlerin beğenisini kazanabilirsiniz.

Duvar rafı modellerine ihtiyaç ve zevk doğrultusunda karar verebilirsiniz. İstediğiniz renkte, materyalde ve boyutta bir ürünü tercih ederek daha özgün ve modern görünümler yaratabilirsiniz. Alanın tarzına uygun pek çok raf modeli bulmanız mümkündür. İşlevsel olmasını istediğiniz ürünlerde ahşap, metal veya demir materyal tercih edebilirsiniz. Alanınız büyükse geniş duvar rafı sizin için ideal olabilir. Kısıtlı alanlar için ise televizyon duvar rafları gibi daha kısa ve küçük modelleri tercih edebilirsiniz. Ortama değişik bir hava katmak için tercih ettiğiniz dekoratif raflarda; pirinç, plastik, kütük, boru, kare ve üçgen gibi farklı modelleri kullanabilirsiniz. Bu ürünler sayesinde hem ufak tefek eşyalarınızı ortadan kaldırabilirsiniz hem de duvarınız daha estetik durur. Duvar raflarını dilediğiniz gibi düzenleyebilir ve tarzınızı yansıtabilirsiniz.


Wood’n Love Duvar Raflarının Özellikleri


Farklı ölçülerde ve farklı boyutlarda uzun, kısa, dar, geniş pek çok farklı duvar rafı modeli vardır. Bunun yanı sıra duvar rafı modelleri farklı materyallerden üretilebilir. Duvar rafı üretiminde en popüler materyaller; ahşap, metal ve camdır. Özellikle ahşap duvar rafını evinizde veya ofisinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Wood’n Love ahşap duvar rafları, yaşam alanınıza şıklık katmak için ideal bir seçimdir. Odanızın atmosferini değiştiren bu ürünler zaman geçirdiğiniz mekanları daha modern ve şık bir görünüme kavuşturur. Ahşap ürünler farklı ağaçlardan üretilir. Böylece renk tonları da farklı olur. Kahverengi, krem, bej, beyaz ahşap duvar rafları bulunabilir. Ahşap raflar ayrıca farklı renk ve desenlerde boyanabilir. Masif duvar rafı seçeneği boyasız ve işlemsiz doğrudan doğal hâli ile kullanılır. Ev ve ofisinizde doğallığı tercih edersiniz masif ahşap raf, sizler için doğru karar olacaktır.


En çok tercih edilen ürünlerden biri de metal duvar rafıdır. Bu modeller şık gözükür, kullanışlıdır ve moderndir. Genellikle siyah metal rafı yaygın olsa da beyaz ve gri renkleri de tercih edilir. Duvar rafları ister tekli ister çoklu olarak kullanılabilir. Her halükarda ortaya çok hoş bir dekorasyon çıkacaktır. Alanı kısıtlı olan kişiler, tek duvar rafı kullanmayı seçebilir. Salonunuza klas bir dokunuş isterseniz gold duvar rafı modellerini de değerlendirebilirsiniz. Altın sarısı olan raflar, evinize gösterişli bir görünüm kazandırır. Gold ürünler genelde ahşapla kombin edildiğinde çok şık durmaktadır. Bessons Home’da her ihtiyaca yönelik dekoratif ve kullanışlı raf modelleri uygun fiyatlarla sizleri bekliyor.