Peçetelikler

  Peçetelikler


  Gerek günlük gerek özel günlerde sofra sunumu her zaman önemlidir. Sofralarımızı küçük aksesuarlarla süslemek de bir o kadar değerlidir. Peçetelik küçük bir detay gibi gözükse de peçetelik seçiminiz masayı tamamen değiştirir. Sofra aksesuarlarından öne çıkanlardan biri olan peçetelikler, hem pratikliği hem toparlayıcılığı ile şık sofraların vazgeçilmezidir. Yemek takımlarının en önemli parçalarından biri olan peçetelikler farklı tarz ve modelleriyle sofralarınızda ve mutfaklarda yer almaya hazır. Bessons Home farkıyla sizler için özel olarak hazırlanan, her beğeniye hitap eden, evlerinizi güzelleştirecek peçetelik seçeneklerine şimdi göz atın. 


  Evlerin Olmazsa Olmazı Peçetelik Modelleri


  Farklı kültürlerden onlarca lezzet, mutfaklarda büyük bir emekle denenir. Kusursuz tabakların arka planında bu kadar emek varken yiyecek, içecek, sos ve farklı malzemelerin etrafa saçılması da kaçınılmazdır. Bunun için birçok marka, farklı özelliklere sahip havlu peçeteler üretmektedir. Mutfakta ve evin birçok alanında zamandan tasarruf sağlayan bu ürünlerin daha kullanışlı olması ve anında ulaşılabilmesi için peçetelik modelleri üretilmektedir. Örneğin havlu kağıdın mutfak tezgahında ıslanmasını önlemek adına dolaba ve duvara sabitleyecek ürünlere ihtiyaç duyulur. Havlu peçetenizi güvenle saklarken estetik özellikleri ile ortama uyum sağlayacak yüzlerce kullanışlı peçetelik modeli bulunmaktadır. Havlu ve peçetelik modelleri hemen her mutfakta ve banyoda zamandan tasarruf sağlar ve peçeteleri kolay ulaşabileceğiniz bir yerde tutar. Peçetelikler; metal, bambu, ahşap, plastik, ferforje ve daha birçok modeli ile mutfaktaki kazalara anında müdahale edebilmeniz için tezgah üzerine yerleştirilmiştir. M&C Concept peçetelik modelleri, rulo peçeteyi elle açıp yırtmaya çalışmakla zaman kaybetmemeniz için tek hareketle ihtiyacınız kadar almanıza imkan verecek yapıda tasarlanmıştır. Yani eliniz ıslak veya kirli olduğunda tüm topu tutmak yerine sadece bir parçanın ucunu tutarak çekmeniz yeterlidir. Bu şekilde geri kalan peçeteler, ıslanmaya veya kirlenmeye karşı korunmuş olur. Kağıt havluluk çeşitleri üretildikleri malzemelerin ısıya, neme ve darbelere karşı dayanıklı olması nedeniyle uzun ömürlü bir kullanım deneyimi sunar. Tezgah üzerindeki çeşitli sıvılarla her an temas edilebilme ihtimalinden dolayı paslanmayan malzemelerden üretilmişlerdir. Peçetelikler, düşük maliyetli ve uzun ömürlü bir kullanım sunar. Bessons Home, farklı materyallerden üretilen peçetelik modellerini sizler için peçetelikler kategorisinde bir araya getirdi. Ev, dükkan, ofis ve daha birçok yerin mutfak ve tuvaletlerinde hijyenik kullanım sağlayan peçetelik modellerinden beğeninize uygun olana güvenli alışveriş ayrıcalığıyla sahip olabilirsiniz.


  Hijyenik Bir Yemek Deneyimi için: Peçetelik Modelleri


  Evin en sık vakit geçirilen yaşam alanlarından olan mutfaklar; sağlık açısından hijyenik olmalıdır. Bu nedenle havlu kağıtlar, plansız durumlarda mutfakta çalışanların vazgeçilmez yardımcısı olur. Mutfaktaki koşuşturmada etrafa saçılan sıvılara anında müdahale edilmesini sağlayan havlu kağıtları, peçetelikler aracılığıyla düzenli şekilde muhafaza edebilmeniz mümkün kılınır. Havlu kağıtlık ve peçetelikler, ofis gibi kalabalık alanlarda da hijyenik çözümler sunar. Ortak kullanım alanları için tasarlanan tuvalet havlusu ve peçetelik çeşitleri sayesinde kişiler ellerini yıkadıktan sonra herhangi bir yere dokunmadan kağıt havlu alarak ellerini kurulayabilir. Böylece ellerini yıkadıktan sonra herkesin dokunduğu alanlara dokunmadan hijyen sağlamak mümkün olur. Bu ürünler daha çok ortak alanlardaki tuvaletlerde tercih edilse de evde de ortak pamuklu havlu kullanımını en aza indirmek için tuvalet ve banyolara da yerleştirilir. 


  Mutfak Tezgahlarında Pratik Yardımcı: Peçetelik


  Tezgah, ocak, dolap veya zemin üzerine dökülen yiyecek ve içeceklere hızlı bir şekilde müdahale edebilmek için mutfaklarda havlu kağıtlar kullanılmaktadır. Havlu kağıtların ve peçetelerin en önemli özelliği, kalıcı lekeleri önlemek için sıvıları hemen emmeleridir. Havlu kağıtlara kolay ulaşım için havlu kağıtlık kullanımı oldukça yaygındır. Dairesel bir platform üzerinde, genellikle rulonun geçeceği bir kolondan oluşan bu ürünler, farklı görselleri ile de mutfak dekorasyonuna uyum sağlar. Havlu kağıtlık, mutfak tezgahlarında hem kullanışlı hem de estetik bir aksesuar olarak kullanılır. M&C Concept peçetelik modelleri, her bütçeye uygun fiyatlarıyla kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır. Üretildikleri malzemelerin dayanıklılığı sayesinde de uzun ömürlü kullanım sağlarlar.. Rulo havlu peçetelik çeşitleri, rulo halinde hazırlanmış farklı boylardaki kağıt havluların saklanması için üretilmektedir. Tezgahta konumlandırılan havlu ve peçetelik çeşitleri mutfak kazalarında kağıt havlu ve peçetelere daha kolay ulaşmanızı sağlar. Farklı renkleri, malzemeleri ve estetik görünümleri ile de tüm tarzlara uyum sağlar. Bessons Home, farklı tasarımlara sahip ürünleri tek tek ya da takım olarak sizlerin beğenisine sunmaktadır.


  Dayanıklı ve Şık Kağıt Havluluk Modelleri


  Mutfak tezgahında ihtiyacınızı karşılayacak aksesuarlara sahip olmak isterseniz, dayanıklı ve kullanışlı metal havluluk modellerine göz atabilirsiniz. Bu ürünler, havlu kağıtlarınızı saklamak için olmazsa olmaz tezgah aksesuarlarından biridir. Farklı renklerde metal malzemelerden üretilen çeşitleri tezgahta ıslanma tehlikelerine karşı dayanıklıdır. Isıya ve neme karşı oldukça dayanıklı malzemelerden üretilen modeller, zamanla renk değişikliği ve paslanma göstermeden uzun ömürlü kullanım sağlar. Farklı renkleri sayesinde dolap kapaklarınıza ve diğer tezgah aksesuarlarınıza uyum sağlar. Metal olanlar kadar dayanıklı, nostaljik ve şık ürünler de ferforje havluluk modelleridir. Dayanıklılığının yanı sıra zarif detayları sayesinde kişilerin mutfaklarını hareketlendirmesine olanak tanır. Hafif ama dayanıklı ferforje ürünler tüm dekorasyonlara uyum sağlayacak şıklığa sahiptir. Bessons Home, farklı renk ve desenlerde, mutfağınıza uyum sağlayacak metal ve ferforje peçetelikleri sizler için bir araya getirdi. 


  Sade Şıklığı ile Dikkat Çeken Peçetelikler Bessons Home'da


  Havlu peçetelik, dökülen yiyecek ve içeceklerin yüzeyde kalıcı leke bırakmaması için anında temizlenmesini sağlayan yardımcılardır. Bu ürünler kullanışlı olduğu kadar insanların estetik zevklerine de hitap edecek tarzlarda üretilmiştir. Farklı modelleri ile mutfağın dekorasyonunu tamamlar. Tezgah üzerinde ısıya, neme, darbeye ve çeşitli kazalara karşı dayanıklı; uzun ömürlü kullanım sağlayacak malzemelerle tasarlanmıştır. Farklı desen ve renk seçeneği bulunan peçeteliklerin sadelikten yana olanar için de pek çok alternatifi mevcuttur. Günümüzde en sık tercih edilenlerden biri de bambu havluluk modelleridir. Bambu ağacından üretilen tezgah aksesuarları, doğanın dayanıklılığını ve saflığını mutfağınıza taşıyacak güzelliktedir. Bambu ürünlerin yanı sıra mermer ve porselen ile üretilen aksesuarlar da sadeliği sembolize etmektedir. Bambu ağacı ile uyum sağlayan farklı renklerde mermer ve porselen parçalar kağıt rulolarınızı daha şık gösterir. Ahşap havlu peçetelik modelleri evinde sadelik arayanların ilk tercihidir. ediyor. Sudan ve ısıdan etkilenmeyen bu ürünler, mutfakta uzun yıllar yardımcınız olmaya adaydır. Bessons Home, ahşap, bambu, mermer, metal ve. Ferforje aksesuarları beğeninize sunuyor. yapılmış binlerce tezgah aksesuarı sunar. Mutfaklarınızda temiz ve düzenli bir görünüm elde etmek M&C Concept’in kaliteli ürünlerine şimdi göz atın!


  Uygun Fiyatlı Peçetelikler Bessons Home'da


  Peçetelikler tezgahta değil duvarda veya üst dolaplarda bulunur. Tezgah üzerinde çalışma alanını kısıtlamayan duvara monte havlu ve peçetelik modelleri hem kullanışlı hem de güvenli ürünlerdir. Havlu kağıtlıklar, havlu kağıtları değiştirmek gerektiğinde kolayca çıkarılabilecek şekilde üretilmiştir. Oldukça kullanışlı olan peçeteliklerin fiyatları da bir o kadar uygundur. Her bütçeye hitap eden bu ürünlerin en güzel, en şık ve en ucuz olanlarını M&C Concept sizler için üretti! Bessons Home farklı aksesuarları, pratik ev gereçlerini ve aradığınız her şeyi bir araya getirerek uygun fiyatlarla şık tezgahlar yaratmanıza yardımcı olur. Bessons Home mutfak kategorisini inceleyerek, mutfağınızı şık ve işlevsel ürünler ile tamamlamak istiyorsanız cazip fiyat avantajını kaçırmadan alışverişe başlayın!