Çay&Kahve Sunum

Çay & Kahve Sunum


Kahvenin Türk kültüründe önemli bir yeri vardır. Türk kahvesi ziyaretlerde, özel günlerde ya da diyet programlarında hatta güne zinde başlamak için birçok kez tüketilir. Bazı özel günlerde kahveyi servis tepsisinde vermek gerekebilir. Geleneksel ritüeller arasında yer alan kız isteme sırasında damat adaylarına kahve sunum tepsisi ile kahve ikram edilir. Ayrıca misafirler için hazırlanan lezzetli kahveler sunum tepsileri ile en özel anlara eşlik eder. Kahve servis tepsisi üzerinde farklı motiflerle bezenmiş şekiller öne çıkmaktadır. Kahve sunum tepsileri farklı malzemelerle üretilmektedir. Sunum tepsileri, ahşap, bambu, gümüş, porselen, çelik ve daha birçok imalat malzemesi ile tasarlanmıştır. Servis tepsileri, ürünün tek kişilik kahve tepsisi modellerinin yanı sıra tüm misafirlerin kahve fincanlarını alabilecek kapasitededir. Kahve servis tepsileri sadece bardak taşımak için kullanılmaz. Bazı şık aksesuarlarla tasarlanan sunum tepsileri, kelime tepsisi olarak da sıklıkla kullanılmaktadır. Altın renklerinden bakıra, kare şekillerden yuvarlak sunum tepsilerine kadar farklı ve şık ürünlerin hepsini M&C Concept farkıyla Bessons Home’dan temin edebilirsiniz.


M&C Concept Sunum Tepsisi Modelleri Nelerdir?


Kahvenin Türk kültüründe önemli bir yeri vardır. Türk kahvesi ziyaretlerde, törenlerde, diyet programlarında ve güne zinde başlamak için birçok kez tüketilir. Bazı özel günlerde kahveyi servis tepsisinde vermek gerekebilir. Geleneksel ritüeller arasında yer alan kız isteme sırasında damat adaylarına kahve sunum tepsisi ile kahve ikram edilir. Ayrıca misafirler için hazırlanan lezzetli kahveler sunum tepsileri ile en özel anlara eşlik ediyor. Kahve servis tepsisi üzerinde farklı motiflerle bezenmiş şekillerin yanı sıra tepsi tutucular görünüm açısından tepsiye şıklık katmaktadır. Tepsi tutacaklarında ayrıca fiyonk, kurdele, çiçek ve kalp gibi süslemeler bulunmaktadır. Kahve sunum tepsileri farklı malzemelerle üretilmektedir. Ahşap, bambu, gümüş, porselen, çelik ve daha birçok imalat malzemesi ile tasarlanmıştır. Servis tepsileri, ürünün tek kişilik kahve tepsisi modellerinin yanı sıra tüm misafirlerin kahve fincanlarını alabilecek kapasitededir. Kahve servis tepsileri sadece bardak taşımak için kullanılmaz. Bazı şık aksesuarlarla tasarlanan sunum tepsileri, kelime tepsisi olarak da sıklıkla kullanılmaktadır.


Kahve Çay Sunum Tepsisi Modelleri Nerelerde Kullanılır?


Kahve sunum tepsileri kullanım alanına göre değişiklik göstermektedir. Tepsi üzerindeki renk ve tasarım özellikleri ile kullanıcılarına birçok seçenek sunmaktadır. Bu göz alıcı tasarımlar, nişan gibi özel günlerde de sıklıkla kullanılmaktadır. Tek tek veya takım olarak satılan servis tepsileri kalabalık günlerde kullanım kolaylığı sağlar. Kahve servisi için tercih edilen ürünler genellikle kare şeklinde servis tepsileridir. Yuvarlak tasarımlı olanlar çay kahve sunum tepsileri olarak kullanılmaktadır. Ancak her servis tepsisi tüm içecekleri servis etmeye uygundur. Misafirlere gümüş ve altın renginde tepsiler sunarak kendilerini özel hissettirmek mümkün. Ayrıca bakır ve çelik kahve sunum tepsisi de misafirlere ayrıcalıklı hissettiren bir yapıya sahiptir. Altın rengi tepsi seçeneği de nostaljik görünümüyle ikramlara farklılık katıyor. Çelik üretim tepsileri hem günlük hayatta hem de misafir ağırlamada tercih edilen ürünlerdir. Çelik tepsiler dayanıklılıkları ile de oldukça ilgi görmektedir. Kahve servis tepsisi nişan gibi organizasyonlarda kullanılacaksa büyük dikdörtgen tepsiler tavsiye edilir. Ya da en sevilen arkadaşa ya da sevgiliye verilen kalpli kahve tepsisi, sevgiyi göstermenin en özel yollarından biridir. Ahşap kahve sunum tepsileri de geçmişten günümüze en çok satın alınan ürünlerden biridir. Ahşap tepsiler kullanışlı olmaları ve uzun ömürlü olmaları nedeniyle günlük hayatta kullanıma uygundur. Ahşap desenler günümüzde farklı renklerde ve modern tasarlanabilmektedir. Ahşap tepsiler de kahvaltı sofralarının vazgeçilmez aksesuarları arasında yer alır. Kahve tepsileri tüm özel günlerin yanı sıra çay, soğuk içecekler, kurabiyeler ve pasta ikramları için de kullanılmaktadır. M&C Concept kalitesiyle üretilen çay ve kahve sunum ürünlerin tamamını Bessons Home’dan güvenle temin edebilirsiniz.


En Uygun Çay ve Kahve Sunum Ürünleri Fiyatları Bessons Home’da


Kahve servis tepsileri farklı malzemelerle üretilmektedir. Aynı zamanda kurdele, çiçek, papyon ve kalp şeklinde kulpları ile görünümüne şıklık katar. Desen ve renk seçenekleri ile tüm özel günlerde kullanıcılarının imdadına yetişiyor. Kahve sunum tepsileri tek tek satılabileceği gibi birden fazla set halinde de satılabilir. Ayrıca kalp tepsisi ile eşinizin kendini özel hissetmesini sağlayabilirsiniz. Kahve servis tepsileri satın almadan önce dikkat edilmesi gereken bazı noktalar olabilir. Her şeyden önce, kahveyi kimin servis edeceğini düşünerek bir seçim yapmak gerekebilir. Örneğin cam veya aynalı kahve servis tepsileri hem biraz pahalı hem de kırılabilir olduğu için günlük kullanım yerine özel günler için satın alınabilir. Kahve sunum tepsisi fiyatları da ürünlerin malzeme kalitesine ve desen farklılığına göre değişiklik göstermektedir. İstenilen her modelde sunum tepsilerine ulaşmak mümkündür. Bessons Home'un zengin ürün seçenekleri arasında yer alan kahve sunum tepsileri arasından kendinize en uygun ürünleri seçebilirsiniz. Servis tepsileri ve ihtiyacınız olan her türlü ev ürünleri için Bessons Home'un mutfak kategorisini inceleyebilirsiniz.