Kız Çocuk Alt-Üst Takım


Çocuk kıyafetleri renk seçenekleri ve desenleriyle pek çok alternatif sunmaktadır. Dışarıya çıkarken, ev içerisindeyken çocuğunuzun kıyafet seçimini yaparken zorlanıyorsanız veya uyumlu parçalar giydirmek için çaba harcıyorsanız alt üst takımları edinebilir, günlük hayatta ve özel günlerde kullanabilirsiniz. Kız çocukların giyim zevkine göre tasarlanmış etekten pantolona, pantolondan pijamaya kadar pek çok alt üst takım bulunmaktadır. Alt üst pijama takımı pantolon, tişört, etek, şort ve eşofman takımı gibi modeller bulunmaktadır. Takımlar alt ve üst parçaların kombinlenmesiyle oluşturulmuştur. Küçük detaylara sahip takımlar canlı renkleri ve farklı tasarımlarıyla çocukların şık görünmesini sağlarken aynı zamanda kıyafet kullanımını daha kolay hale getirmeye yardımcı olur. Modeller mevsimlere göre değişen seçenekler sunmakta ve her yaş grubuna özel farklı tarz ve kesimlerde ürünler bulunmaktadır. Kız çocuk kıyafet takımlarının yanında uyumlu çanta, taç ve toka gibi çeşitli aksesuarlar kullanılarak kombin tamamlanabilir. İç çamaşır alt üst takımları, yazlık mayo takımları, askılı ve şortlu takımlar, kışlık eşofman ve pijama takımları ve daha pek çok kıyafet seçeneğini Soie Cotton ürünleri arasında bulabilir, çocuğunuzun ilgisini çekecek ürünleri satın alabilirsiniz. 


Kız Çocuk Alt ve Üst Takım Modelleri Bessons Home’da


Model renk ve tasarım olarak birbirinden farklı özelliklere sahip çocuk kıyafetleri bulunmaktadır. Çocukların tarzına ve cinsiyetine göre giydiği kıyafetler ve modeller farklılık göstermektedir. Çocuk kıyafeti seçimi yapılırken günlük kıyafet ve özel günlere için tasarlanan kıyafetler olmak üzere iki seçenek bulunmaktadır. Alt ve üst kıyafet seçimi yaparken uyumu parçaları bulmak kolay olmayabilir. Bu durumda çocuklarınızın dolabında alt ve üst takım kıyafetler bulundurarak pratik çözümler sağlayabilirsiniz. Rahat ve şık çocuk kıyafet takımları pijama, eşofman, şort, etek, pantolon gibi pek çok çeşit kıyafette bulunmaktadır. Kız çocuk kıyafetleri desenli ve renkli görünümlere sahip parçalardan oluşur. Parçaların birbiriyle uyumlu olması için alt üst takım kıyafet tercihinde bulunulabilir. Alt üst takım elbise model seçenekleri günlük kullanımda çocuklara rahat bir kullanım sağlayan pamuk, polyester, keten gibi malzemelerden üretilmektedir. Çocukların cildine hava aldıran, terletmeyen kumaşlar mevsime göre tercih edilerek rahat bir kullanım sağlanabilir. Alt üst pijama takımı gece yatmadan önce giyilen kıyafetlerden olduğu için, uyku sırasında rahatsız etmeyecek pamuklu kumaşlardan seçilmelidir. Pamuklu kumaşlar çocukların sağlığı ve hassas ciltleri için pek çok olumlu etkiye sahiptir. Tahriş etmeyen, anti-alerjik ve hijyenik olan bu kumaşlar her mevsim tercih edilebilir. Alt üst takım eşofman yaz ve kış aylarında çocukların günlük hayatta her zaman kullanabileceği parçalardır. Dar ve bol kesim olmak üzere iki kesimde eşofman vardır. Çocuğun kullanım alanı ve mevsime uygun bir tercihte bulunarak ideal bir tercih yapabilirsiniz. Eşofman takımlarının üst kısmı fermuarlı, kapüşonlu, uzun kollu veya kısa kollu şeklinde olabilir. Kış ayları için tasarlanan eşofman takımlarında ise ceket ve altında uzun kollu bulunmaktadır, bu sadece çocukların üşümesi engellenebilir. 


Çocuk Alt ve Üst Kıyafet Takımları Bessons Home Farkıyla Sizlerle


Çocuklar için kıyafet seçimi yaparken rahatlık ön planda tutularak pamuklu kumaşlar tercih edilebilir. Mevsimlere göre değişen kumaş seçimi çocukların rahatlığı ve giyim zevki düşünülerek yapılabilir. Her zevk ve tarza göre tasarlanmış eşofman, etek, pantolon, pijama takımları bulunmaktadır. Takımları çocukların gardırobunda bulundurarak ihtiyaç anında kullanabilirsiniz. Hem yaz hem de kış aylarında tercih edebileceğiniz sweatshirt alt üst takım farklı model ve tarzlarıyla pek çok seçenek sunmaktadır. Uzun kollu kıyafetler kumaşın incelik ve kalınlığına göre mevsimsel koşullara göre tercih edilebilir. Futbol takımlarının formalarının yer aldığı alt üst takımlar, futbol oynayan veya spora ilgili çocuklar için alternatif seçenekler arasında yer almaktadır. Bunun yanında şortlu alt üst takım modelleri çocukların yaz aylarındaki rahatlığı düşünülerek pamuk polyester, kot ve keten gibi malzemelerden tasarlanmaktadır. Yaz aylarında kız çocuk şortlu alt üst takımları içerisinde kısa kollu ve şort bulunur. Birbiriyle aynı veya uyumlu renkler kullanılarak takım haline getirilebilen bu kıyafetler, küçük detaylarla yaza uygun şekilde canlı hale getirilmektedir. Fiyonk, kurdele, çiçek gibi desenlerden oluşan düğmeli veya düz kısa kollular, ayrıca fırfırlı ve püsküllü kol modelleriyle de çocukların ilgisini çekmektedir. Çizgi film karakterlerinden oluşan, sevilen hayvan figürlerinin yer aldığı pek çok kıyafeti hem yazlık hem de kışlık olarak kullanabilirsiniz. Yünlü kışlık kıyafet modelleri çocukların vücudunun sıcak kalmasını sağlarken aynı zamanda rahat hareket etmeleri düşünerek tasarlanmıştır. Kız çocuk alt üst ikili tayt takımları kış aylarında tişört ve tayt giymeyi tercih eden çocuklar için tasarlanmıştır. Taytların rahat hareket etmeyi sağlayan pamuk kumaşı sayesinde çocuklar dışarıda oynarken hareket alanı kısıtlanmaz, koşarken ve yürürken kendilerini daha esnek hissedebilirler.


Soie Cotton Birbirinden Şık Kız Çocuk Kıyafet Takımları


Her yaştan çocuğa göre tasarlanmış kıyafet takımları modelleri bulunur. Alt üst takımları edinirken mevsimsel koşullara dikkat etmek çocuğun ideal bir kullanım sağlamasına yardımcı olur. Kız çocuk kışlık eşofman takımları ceket, uzun kollu ve alt eşofmandan oluşmaktadır. Yağmurlu havalar için tasarlanmış kapüşonlu takımlar ise çocukları yağmurdan korurken soğuk havanın baş kısmı ile temasını kesmektedir. Takımların içerisinde uyumlu bandana, çanta gibi ek aksesuarlar da bulundurularak kombini tamamlayıcı şekilde kullanılabilir. Fuşya, sarı, pembe gibi yazlık renklerin yanı sıra kış aylarına uygun siyah, mavi ve beyaz gibi pek çok renk seçeneği bulunmaktadır. Çocuğunuzun ilgisini çeken ve giymekten hoşlandığı kıyafetleri takım halinde edinerek hem yaz hem de kış aylarında uyumlu şekilde kullanabilirsiniz. Yazlık alt üst takım 2-8 yaşa uygun çantalı setler, yazılı eşofman takımları, askılı şortlu takımlar bunların yanı sıra iç çamaşır takımları pek çok kullanım alanına göre tasarlanmış okul öncesi çocuklara uygun kombinlerdir. 2 yaş alt üst takım penyeli ve taytlı modeller, farklı baskılara sahip iç çamaşırları seçenekleri bulunmaktadır. Modeller hem rahatlık hem de çocukların giyim tarzı düşünülerek tasarlanmış figürlerden, renklerden oluşmaktadır. Özel günler için tasarlanmış etekli iki parça takımlar, kış aylarına özel yünlü kıyafet takımları %100 pamuk ve anti-alerjik özelliklere sahip olarak tasarlanmaktadır. İç çamaşır da dahil olmak üzere çocuğunuz için pek çok kıyafet takımını ürün sayfamızda bulabilir, çocuğunuzun giyim tarzına en uygun ürünleri satın alabilirsiniz. Sayfamızdaki ürünleri inceleyerek kız çocuk alt üst takımlarının modelleri ve fiyatları hakkında detaylı bilgi edinebilir, çocuğunuzun tarzına uygun birçok seçenek arasından tercih yapabilirsiniz.