Wood'n Love Deniz Metal Ayaklı Çok Amaçlı Dolap - Atlantik Çam / SiyahWood'n Love Deniz Metal Ayaklı Çok Amaçlı Dolap - Atlantik Çam / SiyahWood'n Love Deniz Metal Ayaklı Çok Amaçlı Dolap - Atlantik Çam / SiyahWood'n Love Deniz Metal Ayaklı Çok Amaçlı Dolap - Atlantik Çam / SiyahWood'n Love Deniz Metal Ayaklı Çok Amaçlı Dolap - Atlantik Çam / SiyahWood'n Love Deniz Metal Ayaklı Çok Amaçlı Dolap - Atlantik Çam / SiyahWood'n Love Deniz Metal Ayaklı Çok Amaçlı Dolap - Atlantik Çam / Siyah

Wood'n Love Deniz Metal Ayaklı Çok Amaçlı Dolap - Atlantik Çam / Siyah

₺ 1,649.90

Wood'n Love Deniz Metal Ayaklı Çok Amaçlı Dolap - Atlantik Çam / Siyah


Ürün Kodu: BSM073

Genişlik: 90 cm

Yükseklik: 90 cm

Derinlik: 34,3 cm

Raf Aralığı : 23 Cm

Renk: Atlantik Çam / Siyah


Basit Kurulum: Ürün demonte olarak gönderilmektedir. Kurulum şeması, tüm vida vb. bağlantı elemanları ürün paketinde bulunmaktadır. Dolap modelinin kurulum şemasındaki yönlendirmeleri takip ederek kolay ve basit el aletleriyle kurulum sağlayabilirsiniz.


Garanti: Tüm ürünlerimizde üretim ve işçilik kaynaklı oluşacak hatalara karşı 1 yıl garantilidir.


Yedek Parça ; Üretim, işçilik ve ya kargo kaynaklı oluşabilecek parça hasarlarında ortalama 48 saat içerisinde parça gönderimleri Bessonshome tarafından sağlanmaktadır.


İade: Kurulumu yapılmamış ve yeniden satılabilir özelliğini kaybetmemiş tüm ürünlerinizi 14 gün içerisinde orjinal kolisiyle birlikte iade edebilirsiniz.


Üretimde kullanılan tüm malzemeler çevre ve çocuk sağlığı standartlarına uygundur. Ürünlerimiz 18 mm kalınlığında sağlığa zararsız, kanserojen madde içermeyen Avrupa E1 kalite standartlarında Suntalam adı verilen yonga levhalardan üretilmiştir. Ürünlerimizde kullanılan tüm montaj aparatları, bağlantı parçaları, kulplar, vidalar ve aksesuarlar birinci kalite olup TSE’ ye uygundur. Dolabımızın metal ayaklarında 1 mm kalınlığında sac ve kanserojen madde içermeyen boya kullanılmaktadır.


Wood'n Love; dekoratif metal ayakları, modern ürün tasarımlarıyla yaşam alanlarınızın değerini ve konforunu yükseltecek, kaliteyi ön planda tutan şık ve benzersiz dolap modellerini uygun fiyatlarla birleştiren bir BessonsHome markasıdır.