Wood'n Love Albatros Yaşam Seti Salon Takımı - Atlantik Çam / SiyahWood'n Love Albatros Yaşam Seti Salon Takımı - Atlantik Çam / SiyahWood'n Love Albatros Yaşam Seti Salon Takımı - Atlantik Çam / Siyah

Wood'n Love Albatros Yaşam Seti Salon Takımı - Atlantik Çam / Siyah

₺ 3,179.90

Wood'n Love Albatros Kitaplık Tv Ünitesi Zigon Sehpa Yaşam Seti Salon Takımı - Atlantik Çam / Siyah


Ürün Kodu : BSM131

Set İçeriği: 1 Adet Tv Ünitesi, 1 Adet Kitaplık ve 1 Adet Zigon Sehpa

Tv Ünitesi ; Genişlik: 140 cm Yükseklik: 45 cm Derinlik:30 cm

Kitaplık ; Genişlik: 60 Cm Yükseklik: 165 Cm Derinlik: 17,5 - 30 Cm 

Zigon Sehpa ; Genişlik: 44,5 cm Yükseklik: 43 cm Derinlik: 44,5

Sunta Rengi: Atlantik Çam

Ayak Rengi: Siyah


Tv ünitesini ayak genişliği 30 Cm'den küçük olan Maksimum 140 Ekrana (55") kadar Televizyon ile kullanabilirsiniz.


Basit Kurulum: Ürün demonte olarak gönderilmektedir. Kurulum şeması, tüm vida vb. bağlantı elemanları ürün paketinde bulunmaktadır. Yaşam Seti modelinin kurulum şemasındaki yönlendirmeleri takip ederek kolay ve basit el aletleriyle kurulum sağlayabilirsiniz.


Garanti: Tüm ürünlerimizde üretim ve işçilik kaynaklı oluşacak hatalara karşı 1 yıl garantilidir. 


İade: Kurulumu yapılmamış ve yeniden satılabilir özelliğini kaybetmemiş tüm ürünlerinizi 14 gün içerisinde orjinal kolisiyle birlikte iade edebilirsiniz. 


Yedek Parça ; Üretim, işçilik ve ya kargo kaynaklı oluşabilecek parça hasarlarında ortalama 48 saat içerisinde parça gönderimleri Bessonshome tarafından sağlanmaktadır. 


Üretimde kullanılan tüm malzemeler çevre ve çocuk sağlığı standartlarına uygundur. Ürünlerimiz 18 mm kalınlığında sağlığa zararsız, kanserojen madde içermeyen Avrupa E1 kalite standartlarında Suntalam adı verilen yonga levhalardan üretilmiştir. Ürünlerimizde kullanılan tüm montaj aparatları, bağlantı parçaları, kulplar, vidalar ve aksesuarlar birinci kalite olup TSE’ ye uygundur. Tv ünitemizin metal ayaklarında 1 mm kalınlığında sac ve kanserojen madde içermeyen boya kullanılmaktadır. 


Wood'n Love; dekoratif metal ayakları, modern ürün tasarımlarıyla yaşam alanlarınızın değerini ve konforunu yükseltecek, kaliteyi ön planda tutan şık ve benzersiz tv ünitesi modellerini uygun fiyatlarla birleştiren bir BessonsHome markasıdır.